...not here Opublikowano 7 Listopada 2009 Opublikowano 7 Listopada 2009 ... odnosnie wszystkiego co plywa i z nim zwiazane proponuje. Lodki, pontony, motory, akumulatory, echosady itp. mogly by byc umieszczane w osobnym dziale bo pytan odnosnie powyzszych zagadnien uzbieralo sie juz troche-taka moja sugestia. Pozdrawiam.
biosteron Opublikowano 7 Listopada 2009 Opublikowano 7 Listopada 2009 Trafne spostrzeżenie,wreszcie coś zaczyna się dziać,forum rozrasta się w inne działy.Do tej pory to był bałagan,praktycznie wszystko w kupie.
marcinesz Opublikowano 7 Listopada 2009 Opublikowano 7 Listopada 2009 ... odnosnie wszystkiego co plywa i z nim zwiazane proponuje. Lodki, pontony, motory, akumulatory, echosady itp. mogly by byc umieszczane w osobnym dziale bo pytan odnosnie powyzszych zagadnien uzbieralo sie juz troche-taka moja sugestia. Pozdrawiam.Jestem za - dokładnie o takim dziale pomyślałem, zobaczywszy nowe działy: muchowy i fotograficzny. Poza tym chciałem zauważyć, że baitcasting (w tym jerking, jak rozumiem - oczywiście przy założeniu, że jerkujemy sprzętem castingowym, co w sumie wcale nie musi być regułą ) oraz fly fishing mają swoje odrębne działy, a... spinning takiego działu nie ma . Moim zdaniem powiniem powstać taki dział, bo tak jak użytkownicy pytają się o castingowe kije w dziale baitcastingowym, tak powinni mieć odrębne miejsce o pytania i dyskusje na temat stałoszpulowego machania za drapieżnikiem - i nie powinno być to wrzucane do worka 'Ogólne'.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się