Guzu Opublikowano 7 Listopada 2009 Opublikowano 7 Listopada 2009 Witam, Pytanie raczej malo baitcastingowe - ale mysle ze to i tak bardziej w tym dziale, niz gdzie indziej Jak wyglada obsluga multika bez wodzika ? chodzi o ukladanie linki na szpuli - mysle o modelu z dosc waska szpula - uklada sie wowczas sama ? Zastosowanie - trolling. Linka - plecionka 65 lub 80 lb Bede zobowiazany za wszelkie komentarze doswiadczonych... pozdrawiam Guzu
MIGOTKA Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Kciuk i palec wskazujący robi za wodzik
Herman Opublikowano 10 Listopada 2009 Opublikowano 10 Listopada 2009 Cześć. Coś doświadczeni (z całym szacunkiem) chyba na rybach Moja skromna wiedza jest w tym zakresie taka: linka sama będzie się kiepsko układać, raczej w jednym miejscu będzie się układać, brzydko. Natomiast układanie palcem wskazującym i kciukiem prawej ręki (ręki trzymającej podchwytem wędzisko) daje bardzo dobre efekty. A najlepiej, i to polecam zdecydowanie, jest wymontować wodzik w multiku (prosta operacja) i spróbować samemu jak to wszystko pracuje i czy się podoba Moje doświadczenie jednak zdobyłem jednak nie w czasie realnego łowienia, ale głównie podczas operacji przewijania linki z kołowrotka na kołowrotek lub zwijania przynęty ciężarka po rzucie na odległość. Przy holu ryby to nie wiem czy się da układać linkę palcami, chyb nie za bardzo
Guzu Opublikowano 10 Listopada 2009 Autor Opublikowano 10 Listopada 2009 Witam, Dzieki za opinie. Mi sie wydaje ze przy holu ryby to nie ma wogole takiego tematu Po holu ryby mozna wziac i wypuscic(odwinac) za lodzia i nawinac ladnie tak jak radzisz. Rzucanie takim zestawem moze byc mocno upierdliwe, ale juz do wypuszczania wobka do trolla widze to raczej bezproblemowo Przez zime pocwicze nawijanie z wodzikiem palczastym Guzu
pitt Opublikowano 12 Listopada 2009 Opublikowano 12 Listopada 2009 na twoje pytanie jaki multik do trolla (czy z albo bez wodzika) polecam shimano tekota lub podobne
Guzu Opublikowano 12 Listopada 2009 Autor Opublikowano 12 Listopada 2009 Dzieki pitt za info. W koncu zdecyduje sie raczej na AVET-a. Maja dobre podejscie - tzn wszystkie modele dostepne do krecenia lewa lapka Guzu
MIGOTKA Opublikowano 15 Listopada 2009 Opublikowano 15 Listopada 2009 Dzieki pitt za info. W koncu zdecyduje sie raczej na AVET-a. Maja dobre podejscie - tzn wszystkie modele dostepne do krecenia lewa lapka GuzuJa własnie czekam na srebrnego LX na lewa rękę. Niestety problem z kolorami. O ile na prawa jest spory wybór kolorów tak na lewa niestety tylko srebrne. Ale znalazłem miejsce ze maja niektore modele Avetow we wszystkich kolorach. Szkoda ze wcześniej nie zgadalismy się to może jedna przesyłka by się je poscilo. Ogólnie troszkę kosztują ale co tam. Bardzo poważne kreciolki. Do ciężkiej pracy
Guzu Opublikowano 17 Listopada 2009 Autor Opublikowano 17 Listopada 2009 A mi akurat srebrny najbardziej pasuje Wiec nie czuje sie pokrzywdzony przez los Guzu
MIGOTKA Opublikowano 17 Listopada 2009 Opublikowano 17 Listopada 2009 A mi akurat srebrny najbardziej pasuje Wiec nie czuje sie pokrzywdzony przez los Guzu A jaki model wybraleś? Jedno biegowy czy dwu?
Guzu Opublikowano 17 Listopada 2009 Autor Opublikowano 17 Listopada 2009 Jestem na etapie rozwazania 2 modeli :MXJ z 1 biegiemSX Raptor (on ma 2 biegi). Guzu p.s. ja gram lige nizej niz Ty ze swoim LX
MIGOTKA Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Na charkbait jest promocja na dwubiegowego Lx- a na lewa rękę. Tyle ze bez chamulca magnetycznego. No i zloty kolorposiada
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się