szpiegu Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 chyba największy obecnie portal w Polce doczekał się 3000 użytkownika, super gratuluje twórcom userom i wszystkim którzy przyczynili się do tej liczby. Szkoda tylko ze około 5% użytkowników jest aktywnych w wymianie doświadczeń spostrzeżeń itp.
Sławek Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 No a tak obserwowałem liczbę i... zaskoczyło mnie, że to już.Gratulacje...Remku co stawiasz?
Jeziorm 1 Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Jesli chodzi Ci szpiegu o najwieksza liczbe uzytkownikow to j.pl nie jest najwiekszy, ale to ze dojechał 3000 ludzi wcale mnie nie cieszy, duzo nie znaczy dobrze...mam na mysli jeden z portali gdzie jest ponad 10000 uzytkownikow i tam jest dziki meksyk, no ale moze chodzi o sposob zarzadzania... pzdr
biosteron Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Największy nie największy...ważna jest jakość forum,a ona jest i będzie,czego sobie i Wam koleżanki i koledzy życzę. Ps. Warto jednak pomyśleć @remek o nowym dziale motorowodnym i spinning .
remek Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Rzeczywiście już 3000 forumowiczów. Sporo! Czyta nas zdecydowanie więcej jeśli analizuje się statystyki administracyjne portalu. Czy jesteśmy najwięksi? Na pewno jeszcze nie. W Polsce są większe portale wędkarskie. My natomiast jesteśmy w ścisłej czołówce jeśli chodzi o tematykę - Połów ryb drapieżnych. Czy w tym obszarze jest ktoś większy w Polsce? Trudno powiedzieć. To co dla mnie jednak najważniejsze to treść i jej wartość. Niewątpliwie portal skupia doskonałych wędkarzy. Podnosimy swoje umiejętności nie tylko w wędkarstwie ale również w fotografii - widać niesamowity postęp użytkowników w tej materii. Cały czas jednak staramy się odkrywać dla nas nowe obszary, szukamy odpowiedzi na pytania co można zrobić więcej by nasi użytkownicy mieli korzyść przychodząc tutaj, spędzając z nami czas i rozmawiając o połowie ryb drapieżnych róznymi metodami. Staramy się by wędkarz jerkbait.pl był wędkarzem nowoczesnym, zorientowanym na uszanowanie przyrody, C&R oraz wszechstronnym (jerkowanie, spinning, baitcasting, od wczoraj wędkarstwo muchowe). Cały czas czekam na Wasze propozycje, artykuły itd. Piszcie do mnie. Chętnie wysłucham Waszych opinii, wdrożę ciekawe propozycje. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Warto jednak pomyśleć @remek o nowym dziale motorowodnym i spinning . Myślę , oglądam ile mamy wątków. Pomysł bardzo ciekawy! Dajcie mi chwilę na przemyślenia i na pewno się do tego odniosę.
Jeziorm 1 Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Największy nie największy...ważna jest jakość forum,a ona jest i będzie,czego sobie i Wam koleżanki i koledzy życzę. . Dokładnie o to mi chodziło, ze nie musi byc najwiekszy byleby by był najlepszy a taki poki co jest ten jerkbait
Tomek TJ Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Profesjonalizm!!!! to nas wyróznia.Nie ilośc a jakośc!Pozdrawiam Tomek
Jozi Opublikowano 12 Listopada 2009 Opublikowano 12 Listopada 2009 Niech będzie nawet 300.Zawsze liczy się jakość a nie ilość to nie biedronka. 1
Pisarz.......ewski Piotr Opublikowano 21 Listopada 2017 Opublikowano 21 Listopada 2017 Ciekawe kto zarejestruje się jako numer 20.000 , a to powinno wydarzyć się już jutro . 5
Pisarz.......ewski Piotr Opublikowano 22 Listopada 2017 Opublikowano 22 Listopada 2017 (edytowane) Wiadomo że na Forum same orły . Sokół wędrowny ........... też dobrze . Nr 20.000 Edytowane 22 Listopada 2017 przez pisarz 3
Pisarz.......ewski Piotr Opublikowano 22 Listopada 2017 Opublikowano 22 Listopada 2017 Duuuża społeczność Duża społeczność i dużo postów . Niedawno przekręciliśmy licznik na milion. 1
bartsiedlce Opublikowano 22 Listopada 2017 Opublikowano 22 Listopada 2017 @sokół wędrowny, stąd wpis Piotra. 1
Friko Opublikowano 23 Listopada 2017 Opublikowano 23 Listopada 2017 A kto ma rangę "Sum", za 10 k postów? remek9664Rejestracja pią, 20 lip 12ADMINISTRATORZY · 26035 Postów3994Rejestracja śro, 24 sie 05SUPER MODERATORZY · 15539 Postów Tomy14941Rejestracja śro, 16 sty 08TWÓRCY · 13988 Postów godski4505Rejestracja nie, 25 paź 09+Forumowicze · 12843 Postów Guzu11195Rejestracja śro, 24 sie 05TEAM JERKBAIT · 12491 Postów mifek1367Rejestracja śro, 24 sie 05+Forumowicze · 11185 Postów 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się