Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chyba największy obecnie portal w Polce doczekał się 3000 użytkownika, super gratuluje twórcom userom i wszystkim którzy przyczynili się do tej liczby. Szkoda tylko ze około 5% użytkowników jest aktywnych w wymianie doświadczeń spostrzeżeń itp.
Opublikowano

Jesli chodzi Ci szpiegu o najwieksza liczbe uzytkownikow to j.pl nie jest najwiekszy, ale to ze dojechał 3000 ludzi wcale mnie nie cieszy, duzo nie znaczy dobrze...mam na mysli jeden z portali gdzie jest ponad 10000 uzytkownikow i tam jest dziki meksyk, no ale moze chodzi o sposob zarzadzania...

 

pzdr

Opublikowano

Największy nie największy...ważna jest jakość forum,a ona jest i będzie,czego sobie i Wam koleżanki i koledzy życzę.

 

Ps.

 

Warto jednak pomyśleć @remek o nowym dziale motorowodnym i spinning :D .

Opublikowano

Rzeczywiście już 3000 forumowiczów. Sporo! Czyta nas zdecydowanie więcej jeśli analizuje się statystyki administracyjne portalu. Czy jesteśmy najwięksi? Na pewno jeszcze nie. W Polsce są większe portale wędkarskie. My natomiast jesteśmy w ścisłej czołówce jeśli chodzi o tematykę - Połów ryb drapieżnych. Czy w tym obszarze jest ktoś większy w Polsce? Trudno powiedzieć.

 

To co dla mnie jednak najważniejsze to treść i jej wartość. Niewątpliwie portal skupia doskonałych wędkarzy. Podnosimy swoje umiejętności nie tylko w wędkarstwie ale również w fotografii - widać niesamowity postęp użytkowników w tej materii. Cały czas jednak staramy się odkrywać dla nas nowe obszary, szukamy odpowiedzi na pytania co można zrobić więcej by nasi użytkownicy mieli korzyść przychodząc tutaj, spędzając z nami czas i rozmawiając o połowie ryb drapieżnych róznymi metodami. Staramy się by wędkarz jerkbait.pl był wędkarzem nowoczesnym, zorientowanym na uszanowanie przyrody, C&R oraz wszechstronnym (jerkowanie, spinning, baitcasting, od wczoraj wędkarstwo muchowe). Cały czas czekam na Wasze propozycje, artykuły itd. Piszcie do mnie. Chętnie wysłucham Waszych opinii, wdrożę ciekawe propozycje.

 

Pozdrawiam

Remek

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

Warto jednak pomyśleć @remek o nowym dziale motorowodnym i spinning :D .

 

Myślę :D, oglądam ile mamy wątków. Pomysł bardzo ciekawy! Dajcie mi chwilę na przemyślenia i na pewno się do tego odniosę.

 

Opublikowano

Największy nie największy...ważna jest jakość forum,a ona jest i będzie,czego sobie i Wam koleżanki i koledzy życzę.

 

.

 

 

Dokładnie o to mi chodziło, ze nie musi byc najwiekszy byleby by był najlepszy a taki poki co jest ten jerkbait :mellow:

 

 

 

  • 8 lat później...
Opublikowano

A kto ma rangę "Sum", za 10 k postów?

 

 

  • remek

    9664

    Rejestracja pią, 20 lip 12

    ADMINISTRATORZY · 26035 Postów

    3994

    Rejestracja śro, 24 sie 05

    SUPER MODERATORZY · 15539 Postów

    •  

    Tomy

    14941

    Rejestracja śro, 16 sty 08

    TWÓRCY · 13988 Postów

    •  
    •  
    godski

    4505

    Rejestracja nie, 25 paź 09

    +Forumowicze · 12843 Postów

    •  

    Guzu

    11195

    Rejestracja śro, 24 sie 05

    TEAM JERKBAIT · 12491 Postów

    •  
    mifek

    1367

    Rejestracja śro, 24 sie 05

    +Forumowicze · 11185 Postów

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...