radim_78 Opublikowano 9 Listopada 2009 Opublikowano 9 Listopada 2009 Panowie łowił już może ktoś z Was wędziskiem Dragona z nowej serii Guide Select Planuję kupić sobie kijek z tej serii tyle ,że pod spina 260cm.5-25g i zastanawiam się czy to dobry wybór,gdyż na jakimś forum znalazłem informację ,że kije z tej serii to kompletna porażka,ale to tylko jedna wypowiedź i chciałbym znać wypowiedź innych użytkowników tej serii
fedx Opublikowano 11 Listopada 2009 Opublikowano 11 Listopada 2009 ja słyszałem jedynie bardzo pozytywne opinie na temat tej serii, zarówno od posiadaczy tych wędek jak i osób które je testowały.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się