w6i6e6 Opublikowano 11 Listopada 2009 Opublikowano 11 Listopada 2009 witam . jestem nowym użytkownikiem na forum , mam takie pytanie do Was jak często robicie zakupy przez neta??co się najbardziej opłaca kupić w necie??aha i jeszcze jedno może ktoś poleci jakiś sprawdzony sklep internetowy z dobrą ofertą spiningową??Pozdrwaiam i połamania kija . <_<
Mekamil Opublikowano 11 Listopada 2009 Opublikowano 11 Listopada 2009 Co chwilę coś kupuję w sieci (przynajmniej raz w tygodniu). Jak dla mnie to wszystko się opłaca - ja nie muszę pomacać przed zakupem, a nawet uwzględniając koszt przesyłki wychodzi mi taniej.Sprawdzony i z szeroką ofertą jest na pewno Fishing-mart, z takich typowych sklepów netowych to tylko u nich biorę.
popper Opublikowano 11 Listopada 2009 Opublikowano 11 Listopada 2009 Czasem, niektórych dopada pechhttp://www.zoom.idg.pl/news/352371.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się