kryst Opublikowano 12 Listopada 2009 Opublikowano 12 Listopada 2009 Jest kilku zakręconych Kolegów na tym forum i dlatego pozwalam sobie na krótkie info z FORS'a: http://www.fors.com.pl/sprzedam/21847-sprzedam-wedzisko-spey owe.html Jak jesteście zainteresowani, to walcie jak w dym. Saiblling, którego poznałem na trociach, to fantastyczny Kolega!
mifek Opublikowano 12 Listopada 2009 Opublikowano 12 Listopada 2009 ja mogę tylko dodać, że Saiblling raczył się też i u nas zalogować po ostatniej edycji Zimowego Kropka Drawy, ale jakoś taki uśpiony kolega... pewnie się zakochał
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się