Przemek Szymański Opublikowano 12 Listopada 2009 Opublikowano 12 Listopada 2009 Nie wiem,czy ciekawa. Sprawdźcie i proszę o opinie naklenie.pl
Grzecho Opublikowano 13 Listopada 2009 Opublikowano 13 Listopada 2009 Bardzo ciekawa, czytam ją od jakiegoś czasu Mi szczególnie przypadł do gustu cykl artykułów Kleniowe Pewniaki. Wypróbowałem /z sukcesami / na swoich łowiskach Dorado Lake. pzdrGrzecho
jerzy Opublikowano 13 Listopada 2009 Opublikowano 13 Listopada 2009 na klenie.pl jedna z lepszych na jakie wszedlem ostatnimi czasy
maxtip Opublikowano 14 Listopada 2009 Opublikowano 14 Listopada 2009 ...godna uwagi, dla miłośników klenia i nie tylko... polecam...
Przemek Szymański Opublikowano 1 Listopada 2010 Autor Opublikowano 1 Listopada 2010 Wiele się zmieniło w tym roku na portalu. Oprócz nowego designu, wdrożyłem nowe forum, które rośnie merytorycznie. Oprócz wielu nowych materiałów, wystartował system ogłoszeń wędkarskich, który widoczny jest na stronie głównej.Zapraszam do zapoznania się. Pozdrawiam.
Gruzin Opublikowano 12 Listopada 2010 Opublikowano 12 Listopada 2010 ...i do tego coraz więcej kleniarzy, z różnych stron świata
Jozi Opublikowano 26 Grudnia 2010 Opublikowano 26 Grudnia 2010 @Przemku.Bardzo ciekawa stronka z kleniami.Duży kleń to trudna ryba do złowienia.Mam kilka na rozkładzie ale złowionych na suchą i mokrą muchę.
porto Opublikowano 6 Lipca 2012 Opublikowano 6 Lipca 2012 Bardzo fajna strona. Szczegolnie do gustu przypadl mi ostatni artykul Przemka Szymanskiego ''Tradycyjnie. Klenie''. Osobiscie lowie na Trencie i w najblizszym czsie zamierzam na Dove.
patronservice Opublikowano 24 Lipca 2012 Opublikowano 24 Lipca 2012 WitamCiekawa stronka,fajne artykuły, z których na pewno zaczerpnę nową przydatną wiedzę dotyczącą tej wspaniałej ryby jaką niewątpliwie jest kleń.Sam czasami lubię się za nimi uganiać.Pozdrawiam
Krzychu.K Opublikowano 13 Sierpnia 2012 Opublikowano 13 Sierpnia 2012 Strona fajna od jakiegoś czasu sporo często bywam. A łowienie kleni na prawdę wciąga...
Przemek Szymański Opublikowano 5 Września 2012 Autor Opublikowano 5 Września 2012 Dzięki za miłe opinie, które pobudzają do większej pracy. Dzięki!
darek1972 Opublikowano 7 Listopada 2024 Opublikowano 7 Listopada 2024 Odświeżę temat,strona nie działa już?
grzesiekp. Opublikowano 8 Listopada 2024 Opublikowano 8 Listopada 2024 Oj nie.i to od paru lat.A szkoda bo była świetna!
darek1972 Opublikowano 9 Listopada 2024 Opublikowano 9 Listopada 2024 Oj nie.i to od paru lat.A szkoda bo była świetna!Szkoda.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się