pablom Opublikowano 13 Listopada 2009 Opublikowano 13 Listopada 2009 A może by tak step by step? Mamy na forum kilku krętaczy i mamy kilku którzy dopiero raczkują w tej dziedzinie,jak np niżej podpisany. W necie niby jest sporo takich stron, ale tam w dużej mierze koncentrują się na muszkach lipieniowo - pstrągowych, no jeszcze łososiowe się pojawiają. Jeśli chodzi o tak egzotyczne gatunki jak szczupak czy boleń <_< to miernota jest. Oczywiście jak kręcicie plemniki na hakach 22 i mniejszych to ja też się chętnie czegoś nauczę.
szpiegu Opublikowano 13 Listopada 2009 Opublikowano 13 Listopada 2009 http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11160&am p;start=0&
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się