jacekd3 Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Jakie wędzisko trociowe możecie mi polecić do 200 zł?Jakie parametry powinno mieć,chodzi mi o c.w ,dł. itp.Bo zamierzam w styczniu wybrać się za trotką na jedną z pomorskich rzek.Pozdrawiam
kamspin Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 wejdz sobie kolego tutaj http://www.fors.com.pl/?func=listcat myślę że znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie pozdrawiam
popper Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Jakie wędzisko trociowe możecie mi polecić do 200 zł?Jakie parametry powinno mieć,chodzi mi o c.w ,dł. itp.Bo zamierzam w styczniu wybrać się za trotką na jedną z pomorskich rzek.Pozdrawiam Wiem, że jeden z kolegów całkiem skutecznie radził sobie Dragonem Millenium dedykowaną właśnie trociom. Używana wędka na rynku nie powinna być droga. Tylko znaleźć. Zdaje się że był to TEN model.W legendę zaś obrastał niegdyś TEN przedmiot pożądania .
w.d.wobler Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 (edytowane) ... Edytowane 21 Stycznia 2014 przez w.d.wobler
Artech Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 @Poper, ten przedmiot pożądania zakupiłem w tamtym roku i od razu odesłałem do sprzedawcy i kupiłem wspomnianego Dragona.Konger to porażka. Ciężki, krzywo wklejona przelotka szczytowa (nie tylko ja miałem taki feler w tym kiju) i krzywo osadzona gałka końcowa. Ogólnie wykonanie mierne jak na kij za prawie 4 stówki
pitt Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 klasa cenowa pewnie nie ta, ale parametry mozesz sobie sam okreslic i do tego poczytac to i owo w temacie http://www.jerkbait.pl/?p=198http://www.jerkbait.pl/?p=63http://www.jerkbait.pl/?p=68
popper Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 @Poper, ten przedmiot pożądania zakupiłem w tamtym roku i od razu odesłałem do sprzedawcy i kupiłem wspomnianego Dragona.Konger to porażka. Ciężki, krzywo wklejona przelotka szczytowa (nie tylko ja miałem taki feler w tym kiju) i krzywo osadzona gałka końcowa. Ogólnie wykonanie mierne jak na kij za prawie 4 stówki Pewnie masz rację Arturze. Ja tylko czytałem pozytywy o tym kijku. Osobiście nie poznałem.Natomiast milenijnego Dragona oglądałem. Akurat po pechowym złamaniu. Jednakże właściciel tak go ceni, że oddał do naprawy i zdaje się wciąż nim śmiga.
w.d.wobler Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 (edytowane) ... Edytowane 21 Stycznia 2014 przez w.d.wobler
jacekd3 Opublikowano 19 Listopada 2009 Autor Opublikowano 19 Listopada 2009 Dzięki Wam za ciekawe propozycje.Ale jednak będę musiał więcej przeznaczyć kasy na to wędzisko.Do stycznia jeszcze czas,coś cię dozbiera.Pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się