Skocz do zawartości

ciuchy termoaktywne za niewielką kaskę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.glan-daw.pl/kontakt.html

Odzież taką już kupiłem.

Jeszcze nie używałem ale, po pierwszych przymiarkach, zapowiada się świetnie.

Nie wiem, jak w dłuższym użytkowaniu ale w pierwszym kontakcie, zdaje się być cieplejsza, od popularnej Greene.

Cena bardzo atrakcyjna, no i świetny kontakt z firmą zarówno telefoniczny jak i majlowy.

 

 

Opublikowano

Patrze na rozmiar XXXL i sobie myśle... hmmm komu trzeba ciuchów o takim wymiarze :huh:

zerkam na tabele wymiarów i ledwie się na to XXXL załapałem :unsure:

 

Jak już ciuchy będą przetestowane proszę o priv, jak się sprawdzą wezmę sobie komplet ,,na mikołaja :mellow:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odgrzebie temat z otchłani :D

 

Z racji że potrzebuję nabyć bieliznę termoaktywną (nie tylko do celów wędkarskich) chciałbym poznać opinie o tej z tematu.

 

Chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje, bo ja się nie orientuję w tym temacie.

Opublikowano
Używam i sobie chwalę, wygodna i ciepło jak trzeba, jak na dużego chłopa i by się dało oddzielnie kupić rozmiar gatek a oddzielnie rozmiar góry, to górę polecam wziąć rozmiar większą :D
Opublikowano

Używam i sobie chwalę, wygodna i ciepło jak trzeba, jak na dużego chłopa i by się dało oddzielnie kupić rozmiar gatek a oddzielnie rozmiar góry, to górę polecam wziąć rozmiar większą :D

 

Karol, a czemu Ty takie rady dajesz. Są duże chłopy co potrzebują większy rozmiar gatek niż góry, chyba wiesz dlaczego ;)

:lol: :lol:

Opublikowano

To ja jednak nie w temacie cycków... <_<

 

Używam bielizny termoaktywnej STOOR i bardzo sobie chwalę.

 

Do gry w piłkę, na ryby, do łażenia po domu.

Opublikowano

Odgrzebie temat z otchłani :D

 

Z racji że potrzebuję nabyć bieliznę termoaktywną (nie tylko do celów wędkarskich) chciałbym poznać opinie o tej z tematu.

 

Chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje, bo ja się nie orientuję w tym temacie.

 

 

Ja polecam komplet extremus (na alledrogo do znalezienia; firma z Łodzi). Tylko radzę kupić conajmniej rozmiar większe niż się nosi normalnie. Kurczą się w praniu.

Do tego jeszcze polecam zestaw drugiej warstwy, też kupowałem u tego samego sprzedawcy. To działa :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzebię temat.

Ja osobiście polecam odzież termiczną kontraktową. Layer I polartec powerdry i layer II polypropylen. Tylko oryginały nie jakieś Helikony czy inne czajna.

Ciuchy są troszkę obciachowe i na wieczór damsko-męski się nie nadają ale w plener to co innego. nowy zestaw można za 200 na Allegro wyrwać.

Dla przykładu, w ubiegłym tygodniu 4h moczylem tyłek w spiochach w wodzie o temperaturze jakieś 16st mając pod spodem tylko propyleny i było dobrze. Na sobie zaś miałem layer I i tshirt i komfort cieplny od 8 do 17st na zewnątrz. Jak temperatura wzrosła to już było za gorąco.

Szczerze polecam.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...