popper Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 http://www.glan-daw.pl/kontakt.htmlOdzież taką już kupiłem. Jeszcze nie używałem ale, po pierwszych przymiarkach, zapowiada się świetnie. Nie wiem, jak w dłuższym użytkowaniu ale w pierwszym kontakcie, zdaje się być cieplejsza, od popularnej Greene.Cena bardzo atrakcyjna, no i świetny kontakt z firmą zarówno telefoniczny jak i majlowy.
Jeziorm 1 Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 popper mozesz napisać na priv jak cenowo to wygląda ?pzdr
Kamil Z. Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Mi również. O ile to tajemnica, że nie można na forum napisać Z góry dzięki. PozdrawiamKamil
popper Opublikowano 18 Listopada 2009 Autor Opublikowano 18 Listopada 2009 Ups. To miało się znaleźć gdzie indziej
Panek Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Patrze na rozmiar XXXL i sobie myśle... hmmm komu trzeba ciuchów o takim wymiarze zerkam na tabele wymiarów i ledwie się na to XXXL załapałem Jak już ciuchy będą przetestowane proszę o priv, jak się sprawdzą wezmę sobie komplet ,,na mikołaja
nyny Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 Chyba to zadna tajemnica;)Mi zajelo to jakies 2 sekundy uzywajac google. Prosze linka http://www.allegro.pl/item808434237_termoaktywna_bielizna_ci eplutka_r_xxl_gratis.html A tu to co oferuje sprzedawca, a jest tego troche:http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4781514 pozdro
przemoL Opublikowano 15 Lutego 2012 Opublikowano 15 Lutego 2012 Odgrzebie temat z otchłani Z racji że potrzebuję nabyć bieliznę termoaktywną (nie tylko do celów wędkarskich) chciałbym poznać opinie o tej z tematu. Chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje, bo ja się nie orientuję w tym temacie.
Panek Opublikowano 15 Lutego 2012 Opublikowano 15 Lutego 2012 Używam i sobie chwalę, wygodna i ciepło jak trzeba, jak na dużego chłopa i by się dało oddzielnie kupić rozmiar gatek a oddzielnie rozmiar góry, to górę polecam wziąć rozmiar większą
przemoL Opublikowano 15 Lutego 2012 Opublikowano 15 Lutego 2012 Duży to tylko wzdłuż, bo raczej chudzina
Janusz Wałaszewski Opublikowano 15 Lutego 2012 Opublikowano 15 Lutego 2012 Używam i sobie chwalę, wygodna i ciepło jak trzeba, jak na dużego chłopa i by się dało oddzielnie kupić rozmiar gatek a oddzielnie rozmiar góry, to górę polecam wziąć rozmiar większą Karol, a czemu Ty takie rady dajesz. Są duże chłopy co potrzebują większy rozmiar gatek niż góry, chyba wiesz dlaczego
Gruzin Opublikowano 16 Lutego 2012 Opublikowano 16 Lutego 2012 To ja jednak nie w temacie cycków... <_< Używam bielizny termoaktywnej STOOR i bardzo sobie chwalę. Do gry w piłkę, na ryby, do łażenia po domu.
Kokosz Opublikowano 21 Lutego 2012 Opublikowano 21 Lutego 2012 Odgrzebie temat z otchłani Z racji że potrzebuję nabyć bieliznę termoaktywną (nie tylko do celów wędkarskich) chciałbym poznać opinie o tej z tematu. Chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje, bo ja się nie orientuję w tym temacie. Ja polecam komplet extremus (na alledrogo do znalezienia; firma z Łodzi). Tylko radzę kupić conajmniej rozmiar większe niż się nosi normalnie. Kurczą się w praniu.Do tego jeszcze polecam zestaw drugiej warstwy, też kupowałem u tego samego sprzedawcy. To działa
mdziam_78 Opublikowano 12 Maja 2012 Opublikowano 12 Maja 2012 Odgrzebię temat.Ja osobiście polecam odzież termiczną kontraktową. Layer I polartec powerdry i layer II polypropylen. Tylko oryginały nie jakieś Helikony czy inne czajna.Ciuchy są troszkę obciachowe i na wieczór damsko-męski się nie nadają ale w plener to co innego. nowy zestaw można za 200 na Allegro wyrwać. Dla przykładu, w ubiegłym tygodniu 4h moczylem tyłek w spiochach w wodzie o temperaturze jakieś 16st mając pod spodem tylko propyleny i było dobrze. Na sobie zaś miałem layer I i tshirt i komfort cieplny od 8 do 17st na zewnątrz. Jak temperatura wzrosła to już było za gorąco.Szczerze polecam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się