remek Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Dzisiaj przez przypadek włączyłem Sportklub (dostępny na Aster) a tam .... 17:30 Fishing&Hunting: Day on the lake www.sportklub.tv 19.11.2009 -> 17:30 Fishing&Hunting: The walleye fishing20.11.2009 -> 15:15 Fishing&Hunting: Exploring Alaska21.11.2009 -> 10:15 Fishing&Hunting: Jakt a fiske aka Fishing&Hunting22.11.2009 -> 10:30 Fishing&Hunting: Shore Thing – A Fishing for life Widziałem dzisiaj tylko końcówkę programu - dobre!!! Było o łowieniu bassów, a jakie łodzie!
OloPe Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Fishing&Hunting miała mieć Cyfra Plus w swojej ofercie. Tak zapewnił mnie konsultant w Wigilię 2008. Zdecydowałem się zostać bo program miał być włączony niebawem. Niebawem to dla mnie 2-3 miesiące. A już od wigilii 2008 mija prawie rok
wujek Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Jest na N-ce, wczoraj leciał filmik o łowieniu sandaczy. Prowadzący program prezentował techniki łowienia sandaczy zupełnie odmienne od polskich. Z łodzi łowił długimi 3m wędkami i żyłką. Nawet podkreślił że nie zaleca plecionki do łowienia sandaczy. Faktem jest że nie stosował typowego opadu tylko długie, łagodne pociągnięcia i łowił tym sposobem grube parokilowe sztuki, największy miał 10-tkę. Kolejny raz się przekonałem że jeśli chodzi o ryby nie ma żadnych schematów.
tpe Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Janek, gdzie na N? Mam N kilka tygodni i jeszcze go nie rozpracowałem...
wujek Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Janek, gdzie na N? Mam N kilka tygodni i jeszcze go nie rozpracowałem... Sportklub na kanale 66. Dzisiaj były norweskie łososie na muchę w rzece, największy srebrny 14,5kg. Druga część myśliwska, ale jakoś miałem mieszane uczucia jak zobaczyłem strzelane pięknego łosia i sarnę Wyglądało to trochę jak egzekucja.
tpe Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Udało mi się znaleźć i zobaczyć jeszcze te łosośki Piękne ryby. Myśliwych nie oglądałem...To nie na moje nerwy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się