remek Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 Dzisiejszy odcinej Dzikiej Polski bardzo interesujący bo dużo o fotografii przyrodniczej - http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/wideo/pozerac z-slonc-14112009 PozdrawiamRemek
karuzo27 Opublikowano 18 Listopada 2009 Opublikowano 18 Listopada 2009 coś niesamowitego...obejrzałem z łezką w oku, chyba w ten weekend też wstanę przed wschodem słońca Dzięki Remku za ten link.. to taki okład dla duszy uwięzionej w tym okropnym wielkim mieście.
biosteron Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 Super film.Kiedyś oglądałem reportaż w TVP Białystok o tym wspaniałym Człowieku jakim jest Pan Wiktor Wołkow.Jaki jest prywatnie Wiktor Wołkow KLIKNIJ Zapraszam na następny reportaż o tym zacnym Człowieku. Cztery pory roku Wiktora Wołkowa : FILM
remek Opublikowano 19 Listopada 2009 Autor Opublikowano 19 Listopada 2009 Biosteron, dzięki! Kolejny super materiał. Kiedyś widziałem jeszcze niesamowite zdjęcia żubrów w Dzikiej. Niestety nie mogę już tego znaleźć.
biosteron Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 We wszystkim, tak i w fotografii obowiązuje ta sama zasada, nie dłuto, a rzeźba jest podziwiana.Kilka porad Pana Wiktora Wołkowa,jaki jest dobry sposób, aby przywieźć dobre zdjęcie z wakacji .
pafek Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 Wiktor Wołkow świetny człowiek, zresztą jak każdy z podlasia Kiedyś nawet za czasów liceum oceniał moje zdjęcia i dostałem wyróżnienie w jakimś tam konkursie szkolnym Jeżeli macie jakieś ciekawe linki do W.W. chętnie obejrzę.
remek Opublikowano 9 Marca 2010 Autor Opublikowano 9 Marca 2010 Cały kosmos Wiktora Wołkowa FILM Dzięki!
biosteron Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 Podoba mi się ujecie 26:15 min.Tak sobie myślę, że dobry fotograf musi mieć naprawdę wrażliwą dusze,aby umieć dostrzec to, co później podziwiają inni.Mam tu na myśli fotografowanie przyrody.
biosteron Opublikowano 3 Czerwca 2010 Opublikowano 3 Czerwca 2010 Myślę, że warto obejrzeć,więc wklejam Niewidzialny z ostępów
remek Opublikowano 4 Czerwca 2010 Autor Opublikowano 4 Czerwca 2010 Widziałem w TV - fantastyczne i bardzo inspirujące! Ja co prawda nie robię takich zdjęć ale ... bardzo mi się podobają. PozdrawiamRemek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się