Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś niesamowitego...

obejrzałem z łezką w oku, chyba w ten weekend też wstanę przed wschodem słońca

Dzięki Remku za ten link.. to taki okład dla duszy uwięzionej w tym okropnym wielkim mieście.

Opublikowano

Super film.Kiedyś oglądałem reportaż w TVP Białystok o tym wspaniałym Człowieku jakim jest Pan Wiktor Wołkow.Jaki jest prywatnie Wiktor Wołkow KLIKNIJ

 

Zapraszam na następny reportaż o tym zacnym Człowieku.

 

Cztery pory roku Wiktora Wołkowa : FILM

Opublikowano
Biosteron, dzięki! Kolejny super materiał. Kiedyś widziałem jeszcze niesamowite zdjęcia żubrów w Dzikiej. Niestety nie mogę już tego znaleźć.
Opublikowano
We wszystkim, tak i w fotografii obowiązuje ta sama zasada, nie dłuto, a rzeźba jest podziwiana.Kilka porad Pana Wiktora Wołkowa,jaki jest dobry sposób, aby przywieźć dobre zdjęcie z wakacji :D.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiktor Wołkow świetny człowiek, zresztą jak każdy z podlasia

Kiedyś nawet za czasów liceum oceniał moje zdjęcia i dostałem wyróżnienie w jakimś tam konkursie szkolnym

 

Jeżeli macie jakieś ciekawe linki do W.W. chętnie obejrzę.

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Podoba mi się ujecie 26:15 min.Tak sobie myślę, że dobry fotograf musi mieć naprawdę wrażliwą dusze,aby umieć dostrzec to, co później podziwiają inni.Mam tu na myśli fotografowanie przyrody.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Widziałem w TV - fantastyczne i bardzo inspirujące! Ja co prawda nie robię takich zdjęć ale ... bardzo mi się podobają.

 

Pozdrawiam

Remek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...