remek Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 Witam,Zapraszam wszystkich serdecznie do głosowania na najlepsze zdjęcie miesiąca Październik na jerkbait.pl. W imieniu redakcji bardzo dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych edycji. Przypominam - listopadowa jeszcze trwa - zapraszam do przesyłania zdjęć. Głosowanie odbywa się w dniach od 19.11.2009 do 29.11.2009. Wszystkie zdjęcia, łącznie z poniżej prezentowanymi znajdziecie w naszej galerii http://www.jerkbait.pl/gallery/thumbnails.php?album=6 Przy głosowaniu proszę zwracać uwagę na nazwy oraz numery zdjęć. PozdrawiamRemek 1. Fish-1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/fish-1.jpg 2. Logistyk-1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/logistyk-1.jpg 3. Logistyk-2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/logistyk-2.jpg 4. Lukomat-1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/lukomat-1.jpg 5. Matas-2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/matas-2.jpg 6. Matas-3http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/matas-3.jpg 7. Patu-1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/patu-1.png 8. Remek-1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/remek-1.jpg 9. Yglo-1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/yglo-1.jpg
Rutt Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 zdjęcie Patu nie wchodzi. The request /gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/patu-1.jpg was not found on this server.
Mekamil Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 Zawsze taki trudny wybór był, a w tym miesiącu coś mało..
Maynard Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 Zgłoszenia Lukomat-1 oraz Matas-2 bardzo mi się spodobały i jakby były trzy głosy..Swój skromny głos oddałem jednak na inne zgłoszenie. Kolejne klasa zdjęcie PozdrawiamGrzesiek Fakt, mniej jakoś zdjęc - wszyscy łowili,ryba brala stale, nie było kiedy aparatu wyjmować
karuzo27 Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 W tym miesiącu mało ale za to trudny wybór ps. kiedy będą w galerii zdjęcia styczniowego konkursu? (fajnie byłoby zobaczyć swoje zdjęcie w galerii ) )
lipion Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Remek a ten twój szczupak to jakim aparatem pstryknięty?? kurde bajka, te kropelki wody zastygnięte w powietrzu....jak Matrix
lipion Opublikowano 22 Listopada 2009 Opublikowano 22 Listopada 2009 Upsss... sorki skucha images/smiley_icons/icon_redface.gif W takim razie pytanie do Fisha. I uznanie też ofkors
remek Opublikowano 22 Listopada 2009 Autor Opublikowano 22 Listopada 2009 Nic się nie stało Z tego co pamiętam Fish fotografuje Nikonem D300
remek Opublikowano 27 Listopada 2009 Autor Opublikowano 27 Listopada 2009 Mamy dzisiaj 27.11.2009. Pozostało mi ogłosić zwycięzcę konkursu. Z wielką radością ogłaszam, że w miesiącu październik, zwycięzcą jest Yglo! Wielkie gratulacje!! Proszę o przysłanie oryginału zdjęcia na mój adres email. Umieszczę w kalendarzu, który właśnie powstaje. Bardzo dziękuję wzystkim forumowiczom za udział w konkursie oraz liczne głosowanie! Super! PozdrawiamRemek
yglo Opublikowano 30 Listopada 2009 Opublikowano 30 Listopada 2009 Witam,Serdecznie dziekuje za wszystkie głosy oddane na moje zdjecie.yglo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się