Skocz do zawartości

Konkurs jerkbait.pl - Zdjęcie miesiąca PAŹDZIERNIK na jerkbait.pl - GŁOSOWANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zapraszam wszystkich serdecznie do głosowania na najlepsze zdjęcie miesiąca Październik na jerkbait.pl. W imieniu redakcji bardzo dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych edycji. Przypominam - listopadowa jeszcze trwa - zapraszam do przesyłania zdjęć. Głosowanie odbywa się w dniach od 19.11.2009 do 29.11.2009.

 

Wszystkie zdjęcia, łącznie z poniżej prezentowanymi znajdziecie w naszej galerii http://www.jerkbait.pl/gallery/thumbnails.php?album=6

 

Przy głosowaniu proszę zwracać uwagę na nazwy oraz numery zdjęć.

 

Pozdrawiam

Remek

 

1. Fish-1

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/fish-1.jpg

 

 

2. Logistyk-1

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/logistyk-1.jpg

 

3. Logistyk-2

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/logistyk-2.jpg

 

4. Lukomat-1

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/lukomat-1.jpg

 

5. Matas-2

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/matas-2.jpg

 

6. Matas-3

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/matas-3.jpg

 

7. Patu-1

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/patu-1.png

 

8. Remek-1

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/remek-1.jpg

 

9. Yglo-1

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/yglo-1.jpg

Opublikowano

zdjęcie Patu nie wchodzi.

 

The request /gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/patu-1.jpg was not found on this server.

Opublikowano

Zgłoszenia Lukomat-1 oraz Matas-2 bardzo mi się spodobały i jakby były trzy głosy..

Swój skromny głos oddałem jednak na inne zgłoszenie. :mellow: Kolejne klasa zdjęcie :huh: :o

 

Pozdrawiam

Grzesiek

 

Fakt, mniej jakoś zdjęc - wszyscy łowili,

ryba brala stale, nie było kiedy aparatu wyjmować B)

Opublikowano

W tym miesiącu mało ale za to trudny wybór

 

ps. kiedy będą w galerii zdjęcia styczniowego konkursu? (fajnie byłoby zobaczyć swoje zdjęcie w galerii ) )

Opublikowano

Mamy dzisiaj 27.11.2009. Pozostało mi ogłosić zwycięzcę konkursu.

 

Z wielką radością ogłaszam, że w miesiącu październik, zwycięzcą jest Yglo! Wielkie gratulacje!! Proszę o przysłanie oryginału zdjęcia na mój adres email. Umieszczę w kalendarzu, który właśnie powstaje.

 

Bardzo dziękuję wzystkim forumowiczom za udział w konkursie oraz liczne głosowanie! Super!

 

Pozdrawiam

Remek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...