remek Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Mam już całkiem sporą kolekcję much szczupakowych. Poszukuję sprawdzonych metod ich przechowywania. Poradźcie coś sensownego i w miarę ekonomicznego PozdrawiamRemek
harp Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Ja co chwilę odnajduję u siebie jakieś opakowanie z kilkudziesięcioma strimerami nakręconymi i zapomnianymi. Bedzie już koło 200sztuk. Tak się robi jak brakuje czasu na łapanie:(Dobre i dosyć tanie są pudełka solvcrokena czyba że masz mega muchy.
mifek Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Mam już całkiem sporą kolekcję much szczupakowych. Poszukuję sprawdzonych metod ich przechowywania. Poradźcie coś sensownego i w miarę ekonomicznego PozdrawiamRemek Remek zawsze możesz polowe przechować u mnie ...
peresada Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 do moich much na hakach max 4/0 i długośc do 12cm używamc&f design grand slam.ciżko chyba o lepsze pudełko http://www.candfdesign.com/product/127517/6-61410/_/Grand_Sl am_Box_-_Lg._Fliespozdrówka
remek Opublikowano 20 Listopada 2009 Autor Opublikowano 20 Listopada 2009 Super dzięki! Wygląda świetnie i pojemność całkiem przyjemna
peresada Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 pojemność niezła, ale ja łowi zębate na 4 muchy na krzyż, więc nie sprawdzałem ile ich tam wejdzie pozdrówka
remek Opublikowano 20 Listopada 2009 Autor Opublikowano 20 Listopada 2009 pojemność niezła, ale ja łowi zębate na 4 muchy na krzyż, więc nie sprawdzałem ile ich tam wejdzie pozdrówka wiesz jak to jest much nigdy za mało Kiedyś to jeździłem z 4kg przynęt boleniowych - teraz z góra 10 sztukami, różnych, na szczupaki z 15kg jerków teraz z też 10 szt.
Andrzej Stanek Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Ja stosuję takie: http://www.taimen.com/mt/product_info.php?cPath=66_83&pr oducts_id=1738 i kilka mniejszych tego producenta.
peresada Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 no to chyba to samo hę? pozdrówka
Andrzej Stanek Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Tak, tylko moje fol nabite i cena polska wypasiona...
minkof Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Polecam CF 3500 W.P.F.C. Możesz też zwrócić uwagę na Orvis Lightweight Saltwater Fly Box (potrzeba na nie naprawdę sporych kieszeni) Mam jeszcze pytanie skierowane do użytkowników 3500 CFGS. Czym prócz koloru i ceny różni się ono od CF 3500 W.P.F.C?
TroutFan Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 3500 CFGS ma sztywniejszą i grubszą piankę żeby lepiej trzymała duże haki.
Kuba Standera Opublikowano 23 Listopada 2009 Opublikowano 23 Listopada 2009 http://www.fishingmegastore.com/view.php?module=products& ;productID=772 Ja używam tych i są ok. Wchodzą największe muchy jakie jestem w stanie wymyślić.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się