Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Przedstawiam finałowe zdjęcia, które wygrały w poszczególnych miesiącach konkursu Kalendarz jerkbait.pl 2010.

 

1. Styczeń - Remek

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_styczen/Friko.jpg

 

2. Luty - Patu

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_luty/patu.jpg

 

3. Marzec - Matas

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_marzec/matas1.jpg

 

4. Kwiecień - Matas

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_kwiecien/Matas3.jpg

 

5. Maj - Fish

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_maj/fish-1.jpg

 

6. Czerwiec - Wujek

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_czerwiec/wujek_1.jpg

 

7. Lipiec - Rognis_oko

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_lipiec/rognis_2.jpg

 

8. Sierpień - Undre

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_sierpien/undre_1.jpg

 

9. Wrzesień - Wujek

http://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_wrzesien/wujek_2.jpg

 

10. Październik - Yglo

http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/yglo-1.jpg

Opublikowano
Marcinesz, niebawem będę składał projekt więc zobaczymy, może jakieś dodatkowe zdjęcia wrzucę. Te będą oczywiście wiodące.
Opublikowano
Chciałbym do końca grudnia mieć go już u siebie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie bo robię to pierwszy raz i doświadczenia nie mam.
Opublikowano

Chciałbym do końca grudnia mieć go już u siebie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie bo robię to pierwszy raz i doświadczenia nie mam.

Będzie dobrze :lol: :mellow:

 

Opublikowano
Uwazam ze sa na bardzo wysokim poziomie . Najwazniejsze ze sa dwa ukochane Pstragi i Monika [ Wujek lucky man ] :mellow: . Moze sie uda na drugi rok jakiegos Muskielunga w sesje wkomponowac ?
Opublikowano

Uwazam ze sa na bardzo wysokim poziomie . Najwazniejsze ze sa dwa ukochane Pstragi i Monika [ Wujek lucky man ] :mellow: . Moze sie uda na drugi rok jakiegos Muskielunga w sesje wkomponowac ?

 

@jerry,

 

Muskie mile widziane :mellow: a jeszcze bardziej jak więcej kolegów swoje drugie połówki nad wodę wyciągnie i ładne fotki z rybkami porobi <_<

Opublikowano

 

Większość i tak nie przewinie strony poniżej czerwcowego zdjęcia ;) ;) ;)

A to wielki błąd, bo we wrześniu ujęcie też prima sort :mellow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...