remek Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Cześć,Przedstawiam finałowe zdjęcia, które wygrały w poszczególnych miesiącach konkursu Kalendarz jerkbait.pl 2010. 1. Styczeń - Remekhttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_styczen/Friko.jpg 2. Luty - Patuhttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_luty/patu.jpg 3. Marzec - Matashttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_marzec/matas1.jpg 4. Kwiecień - Matashttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_kwiecien/Matas3.jpg 5. Maj - Fishhttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_maj/fish-1.jpg 6. Czerwiec - Wujekhttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_czerwiec/wujek_1.jpg 7. Lipiec - Rognis_okohttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_lipiec/rognis_2.jpg 8. Sierpień - Undrehttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_sierpien/undre_1.jpg 9. Wrzesień - Wujekhttp://www.jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_wrzesien/wujek_2.jpg 10. Październik - Yglohttp://jerkbait.pl/gallery/albums/kal_2009_pazdziernik/yglo-1.jpg
Marcel Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Jak leci sie z gory do dołu...Bajka, widac ze jak na amatorow to wyjatkowo ciekawe.
marcinesz Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Szkoda tylko, że żaden jaziokleń się nie załapał .
remek Opublikowano 21 Listopada 2009 Autor Opublikowano 21 Listopada 2009 Marcinesz, niebawem będę składał projekt więc zobaczymy, może jakieś dodatkowe zdjęcia wrzucę. Te będą oczywiście wiodące.
tpe Opublikowano 23 Listopada 2009 Opublikowano 23 Listopada 2009 A kiedy Remku planujesz wydanie kalendarza?
remek Opublikowano 23 Listopada 2009 Autor Opublikowano 23 Listopada 2009 Chciałbym do końca grudnia mieć go już u siebie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie bo robię to pierwszy raz i doświadczenia nie mam.
witek Opublikowano 24 Listopada 2009 Opublikowano 24 Listopada 2009 Chciałbym do końca grudnia mieć go już u siebie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie bo robię to pierwszy raz i doświadczenia nie mam.Będzie dobrze
remek Opublikowano 27 Listopada 2009 Autor Opublikowano 27 Listopada 2009 Nastąpiła aktualizacja listy zwyciezców. Październik - Yglo! Gratulacje! PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Uwazam ze sa na bardzo wysokim poziomie . Najwazniejsze ze sa dwa ukochane Pstragi i Monika [ Wujek lucky man ] . Moze sie uda na drugi rok jakiegos Muskielunga w sesje wkomponowac ?
pirania74 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Uwazam ze sa na bardzo wysokim poziomie . Najwazniejsze ze sa dwa ukochane Pstragi i Monika [ Wujek lucky man ] . Moze sie uda na drugi rok jakiegos Muskielunga w sesje wkomponowac ? @jerry, Muskie mile widziane a jeszcze bardziej jak więcej kolegów swoje drugie połówki nad wodę wyciągnie i ładne fotki z rybkami porobi <_<
wujek Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Oj lucky, lucky Jerry ja również się cieszę że moja Monia będzie w kalendarzu bo to taka jerkbait women. pozdrawiamyMW
jerry hzs Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 No... moja Milosci niestety nie akceptuje mojego hobby . Pewnie mysli czasami ze wole smyczyc za rybami niz siedziec w domu
Bezel Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Sierpniowe jak dla mnie mistrzowstwo świata.
Włóczykij Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Sierpniowe jak dla mnie mistrzowstwo świata. Większość i tak nie przewinie strony poniżej czerwcowego zdjęcia
Kamil Z. Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Większość i tak nie przewinie strony poniżej czerwcowego zdjęcia A to wielki błąd, bo we wrześniu ujęcie też prima sort
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się