tofik Opublikowano 22 Listopada 2009 Opublikowano 22 Listopada 2009 witam. z góry zaznaczam że w temacie aparatów jestem zielony prawie tak samo jak w temacie lakierów do paznokci jako że ostatnio na rybach strasznie się nudzę naszło mnie żeby spróbować coś popstrykać, niestety mój cyfrowy kompakcik to się tak do tego nadaje jak do świni siodło więc szukam...tyle że nie bardzo mam pojęcie co wybrać więc:1.zdjęcia krajobrazów (dobre kolory,szerokość)2.zdjęcia zwierząt (dobry zoom)3.czasem jednak się coś złowi więc...( samowyzwalacz z rozsądnym czasem na ustawienie się do fotki i większą liczbą zdjęć robionych przy jednym ustawieniu )4.wymienny obiektyw(jak mnie to wciągnie to dobrze będzie coś zmienić)5.cena- 2500-3000zł za body wraz z obiektywem na początek proszę o rady kolegów którzy takiego sprzętu używali bądź używają do dziś.gdybym miał wierzyć reklamom to pewnie wybrałbym któregoś z serii alpha firmy sony ,ale totalnie się nie znam dlatego proszę o jakieś wskazówki
@slider@ Opublikowano 22 Listopada 2009 Opublikowano 22 Listopada 2009 Remek sprzedaje/ał body Nikona D80, jest to zacna pucha za pomocą której świetne zdjęcia możesz zrobić. Do D80 polecam szkiełko starszą wersje popularnego Tamrona z silnikiem 17-50 na jasnym świetle 2.8(przed zakupem warto sprawdzić Front/Back-Focus).W nowej wersji dołożono stabilizacje ale różnica w cenie jest ok 800zł.W kwocie jaką podałeś spokojnie się zmieścisz na początek. Fotografia wchłania ludzi jak gąbka, wiec szykuj że za jakiś czas zapragniesz nowego szkła lub lampy PozdrawiamSlider
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się