Sebastian Stasiuk Opublikowano 22 Listopada 2009 Opublikowano 22 Listopada 2009 witam, chcialbym spedzic Sylwestra nad morzem i rzeka jednoczesnie czy moglibyscie polecic jakies miejsce?chodza mi po glowie:MrzeżynoKołobrzegDarłówko/Darłowo a moze cos innego? z gory dziekuje za wszelkie sugestie pozdrawiam,sebastian
Kuba Opublikowano 23 Listopada 2009 Opublikowano 23 Listopada 2009 Akces costam Spa w Dzwirzynie. Albo Neptun w Lebie.Albo Nedre Dalarven
Sebastian Stasiuk Opublikowano 23 Listopada 2009 Autor Opublikowano 23 Listopada 2009 dziekuje za podpowiedzi,mi jednak chodzi nie o hotel, spac, czy kwatere a raczej o sugestie ktore z miejscowosci najlepiej na taki wyjazd w tym okresie nadaja sie wedkarsko, szczegolnie pod katem rzeki; na ktora z rzeczek moge liczyc na ciekawe wyniki pozdrawiamsebastian
LASSOjbait Opublikowano 23 Listopada 2009 Opublikowano 23 Listopada 2009 Witam, sądzę, że jednak Słupsk. Dwa razy byłem na otwarciu sezonu i zawsze padało dużo ryb.
Maraky Opublikowano 23 Listopada 2009 Opublikowano 23 Listopada 2009 Witam.Na forum to mój pierwszy post,często śledziłem różne wątki.Łowię głównie w morzu z plaży na spinning {latem inne metody},coraz mniej w rzece.Mieszkam w okolicach Słupska.Jeżeli mogę doradzić,nie polecam Słupi,chociaż to moja ulubiona rzeka.Tegoroczny ciąg tarłowy jest mniejszy niż w poprzednich latach.Jeżeli rzeka w tych okolicach to raczej Łeba,Łupawa.Proponuję polowanie na srebrniaka z zimowej plaży .Pozdrawiam
kryst Opublikowano 23 Listopada 2009 Opublikowano 23 Listopada 2009 @marek0l, Witam na forum. Śledzę pilnie Twoje posty na FORSie - skarbnica wiedzy o morskich połowach!
Kuba Opublikowano 24 Listopada 2009 Opublikowano 24 Listopada 2009 Slyszalem ze ciag tarlowy w tym roku faktycznie nie dopisal.Srebrny z plazy/lodzi wydaje sie byc ciekawa alternatywa, w kazdym razie mozliwosc sukcesu wieksza niz w rzece. Slupsk, Kolobrzeg...Daniel XRods urzadza wyprawy swoim pancernikiem - jego spytaj.
Sebastian Stasiuk Opublikowano 24 Listopada 2009 Autor Opublikowano 24 Listopada 2009 dziekuje za kolejne porady
remek Opublikowano 24 Listopada 2009 Opublikowano 24 Listopada 2009 Marek0l,Witam na forum! Zapraszam oczywiście do aktywnego uczestnictwa na naszym forum. PozdrawiamRemek
mifek Opublikowano 25 Listopada 2009 Opublikowano 25 Listopada 2009 Witam.Na forum to mój pierwszy post,często śledziłem różne wątki.Łowię głównie w morzu z plaży na spinning {latem inne metody},coraz mniej w rzece.Mieszkam w okolicach Słupska.Jeżeli mogę doradzić,nie polecam Słupi,chociaż to moja ulubiona rzeka.Tegoroczny ciąg tarłowy jest mniejszy niż w poprzednich latach.Jeżeli rzeka w tych okolicach to raczej Łeba,Łupawa.Proponuję polowanie na srebrniaka z zimowej plaży .Pozdrawiam Marku cieszę się, że postanowiłeś się do nas przyłączyć... życzę miłego i owocnego korzystania z zasobów oraz zapraszam do współtworzenia
Maraky Opublikowano 25 Listopada 2009 Opublikowano 25 Listopada 2009 Dziękuję za bardzo miłe przywitanie na forum .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się