Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej mam pytanko szukam ekonomicznego zestawu do sredniego spiningu zależy mi na opniach może ktoś ma coś z podanego niżej sprzętu i używa ?? a jeśli nie to co z tańszych serii moglibyście polecić ?

kije

shimano alivio

konger arcus

dragon mystery

 

kołowrotki

dragon viper

daiwa crossfire

shimano alivio

 

czekam na opinie )

dzięki

Opublikowano

Dragon Mystery świetne kije (jak za tak psie pieniądze, oczywiście). Mam dwa spiny i miałem jerkówkę - ze wszystkich zadowolony. Alivio to kompozyt - kluska, kumplowi strzeliła szczytówka pod rybą.

Dragona Vipera miałem tego największego (835i?), nie było zastrzeżeń. Teraz używam Manty 625i (była na nie dobra promocja po chyba 90zł w FM) - w sumie to jeden pies. Crossfire 2500 miałem przy lekkim spinie i ze swojej strony nie polecam, po kilku wypadach nabrała kosmicznych luzów na koszu i osi. Teraz jest w serwisie, czekam na wynik reklamacji.

Reszty zupełnie nie znam.

Opublikowano

hej <_<

w sumie co do kija to jestem zdecydowany właśnie na dragonka albo mystery albo z tej nowszej serii tythan

kręciołek to chyba właśnie viper 535 no chyba żeby trafiła się jakaś zaje. . . promocja

Opublikowano

Odradzam szczerze kołowrotki dragona. Jak masz ograniczony budżet -kupuj szymaniocha - tu nie sposób zbłądzić.

Przy ograniczonym budżecie - jeszcze szczerzej odradzam Shimano

Nie znam tego nowego Alivio, ale jak znam życie to tylko design się zmienił, a w środku to samo, co poprzednik posiadał. I szybko pogłębiające się luzy nie nastrajały...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...