kjan Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Witam,zachęcam do obejrzenia trajlera filmu Tajna Broń zrealizowanego we współpracy firm: Salmo, Dragon, Wiadomości Wędkarskie oraz Eventur Fishing, przedstawiający techniki połowów drapieżników na twarde i miękkie przynęty. Film będzie dodatkiem do kolejnego wydania POLSKIEGO WĘDKARSKIEGO ELDORADO które ukaże się w czerwcu 2010 r. Film znajdziecie pod linkiem: taka może mała reklama ale myślę że nikt się nie obrazi. Pozrawiam serdecznieKrzysiek
remek Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Dzięki za link i zapowiedź. Na pewno nikt się nie obrazi. Wręcz przeciwnie. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Achhh ten drink na wyspie! To mi się podoba!!!
Guzu Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Pierwsza klasa Fajny film sie zapowiada. Guzu
Włóczykij Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 To taka mała ironia że do Polskiego Wędkarskiego Eldorado dodają film na którym prawdopodobnie nie będzie ani jednej krajowej ryby...Ale będzie lepiej, jeszcze tylko 30 lat i będzie lepiej...
Grzecho Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Jeszcze będzie przepięknieJeszcze będzie normalnie ... jak śpiewał Tilt pzdrGrzecho
jerry hzs Opublikowano 28 Listopada 2009 Opublikowano 28 Listopada 2009 Dziekuje za ten filmik-zwiastun ...Pepe lowi na gumki hihihihi
Kamil Z. Opublikowano 28 Listopada 2009 Opublikowano 28 Listopada 2009 Jak dla mnie akcja z 0:53-szczupak zbierający Sweepera....coś pięknego!!
andrew Opublikowano 29 Listopada 2009 Opublikowano 29 Listopada 2009 Wniosek z tego filmu jest taki ze gumy Dragona to magnet na najmniejsze szczupaki w lowisku
dobry Opublikowano 30 Listopada 2009 Opublikowano 30 Listopada 2009 @Włóczykij słuszna uwaga, niestety nie chodzi już tylko o szwedzkie filmy ale także zagraniczne zdjęcia w POLSKIEJ prasie.. Ahh ale to inny temat, wiecie o co chodzi..
rapia Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Film fajny.Ale dlaczego ciagle jeziora lub szkiery.Czemu nikt nie odwazy sie zrobic takiego filmu na ktorej z naszych rzek,typu Odra lub Wisła??????
KokoN Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Alez całkiem niedawno oglądałem film jak panowie łowili sandacze na wiśle w warszawie, sposób na sandacza... nie pamiętam dokładnie tytułu. W tle warszawska starówka i mosty wiec nie mozna tego pomylić z niczym innym.Ciekawi mnie jedynie ile czasu kręci sie taki godzinny film w polskich warunkach;))
rapia Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Tak przepraszam sam mam ten film w domu.
KokoN Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Spoko. Mnie tylko drazni, ze na filmach łowiacy w Szewcji czasami rzucają takie słówko, że są w Polsce;)
Włóczykij Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Ten filmik z wiślanymi sandaczami był chyba kręcony już kilka lat wstecz?Inna sprawa że miejsca dostępne z brzegu, dawniej rybne obecnie świecą w większości pustkami, nawet jeśli ich charakter nie uległ zmianie.
Dreyk1984 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Alez całkiem niedawno oglądałem film jak panowie łowili sandacze na wiśle w warszawie, sposób na sandacza... nie pamiętam dokładnie tytułu. W tle warszawska starówka i mosty wiec nie mozna tego pomylić z niczym innym.Ciekawi mnie jedynie ile czasu kręci sie taki godzinny film w polskich warunkach;)) Ostatnio będac na Pilchowicach rozmawiałem z Panem który ma stanice i noclegi nad zbiornikiem Pilchowice i to on własnie goscił ekipe która kręciła słynny film o tamtejszych sandaczach. Realizacja filmu zajeła równo dwa tygodnie poniewaz nie mogli kompletnie nic połowić. Cały film został nakręcony ostatniego dnia gdy trafili na brania. Nie wiem ile w tym prawdy ale równiez usłyszałem od tegoz Pana ze padały propozycje aby on jako że jest nurkiem podpinał im sandacze poniewaz sponsorzy wywalili kase i film muszą za wszelką cene nakręcić!! Po emisji tego filmu miał całą mase klientów z całej Polski którzy sugerowali sie sandaczowym eldorado które zostało pokazane w filmie.
Kamil Z. Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Realizacja filmu zajeła równo dwa tygodnie poniewaz nie mogli kompletnie nic połowić. Cały film został nakręcony ostatniego dnia gdy trafili na brania. Coś w tym pewnie jest, bo słyszałem tą wersję już kilkukrotnie z różnych źródeł, więc ziarno prawdy w tej historyjce pewnie jest. Niestety jaki jest stan naszych wód-każdy widzi. Czasem uda się znaleźć ostoję, gdzie można połowić..niestety to marginalne przypadki.Może za 10-20 lat....... PozdrawiamKamil
wobler129 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Wniosek z tego filmu jest taki ze gumy Dragona to magnet na najmniejsze szczupaki w lowisku I po co takie bzdury wypisywać? Miałeś wogóle kontakt z tymi gumami? Czy tak o sobie napisałeś, bo zobaczyłeś szczupaczka złowionego na tą gumę?
Kubson Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Wniosek z tego filmu jest taki ze gumy Dragona to magnet na najmniejsze szczupaki w lowisku I po co takie bzdury wypisywać? Miałeś wogóle kontakt z tymi gumami? Czy tak o sobie napisałeś, bo zobaczyłeś szczupaczka złowionego na tą gumę? Sory za OT. Ale... Dla mnie nowe gumy Dragona to moja rewelacja tego sezonu Uściślając, końca sezonu...dlaczego ? Powiem krótko... Pierwszy raz miałem je w ręku we wrześniu, od tamtej pory chodząc za szczupakami własnie na nie miałem najwięcej kontaktów z rybami (uprzedzę że nie testowałem wszystkich modeli), a łowiłem wieloma przynętami od obrotówek do jerków...w dodtaku czas jaki poświęcałem każdej przynęcie był w zasadzie jadnakowy. Już dziś wiem że w przyszłym sezonie, sprawdzę pozostałe modele i na pewno wiele z nich na dobre zagości w pudełku. Jeśli chodzi o film...hmmm...fakt, trochę głupio do Wędkarskiego Polskiego Eldorado dodawać film nakręcony - nie u nas. Jakby to wyglądało gdyby do Mercedesa dali felgi ze znaczkiem Audi ? Trailer - super ciekawy, na pewno z wielką ochotą obejrzę. PozdrawiamKuba
andrew Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Wniosek z tego filmu jest taki ze gumy Dragona to magnet na najmniejsze szczupaki w lowisku I po co takie bzdury wypisywać? Miałeś wogóle kontakt z tymi gumami? Czy tak o sobie napisałeś, bo zobaczyłeś szczupaczka złowionego na tą gumę? Nie bardzo wiem co chciales napisac. Film nie klamie na jerki braly szczupaki na gumy jakies gimnazjum sie czepialo. To widac. Wiec daruj sobie te wrzutki, nie skumales ironii. U mnie Dragon cieniutko, do ligi Mannsa czy Lunkera brakuje im kilka sezonow pracy nad doskonaleniem przynet, zwlaszcza kolorystyke polozyli a praca duzych 6 calowych gum tez srednia. Ale moje oczekiwania byly niskie. Nie oczekiwalem cudow w pierwszym sezonie. No i do masowej kampanii reklmowej podchodze baaaaardzo sceptycznie
Dreyk1984 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Wniosek z tego filmu jest taki ze gumy Dragona to magnet na najmniejsze szczupaki w lowisku I po co takie bzdury wypisywać? Miałeś wogóle kontakt z tymi gumami? Czy tak o sobie napisałeś, bo zobaczyłeś szczupaczka złowionego na tą gumę? Nie bardzo wiem co chciales napisac. Film nie klamie na jerki braly szczupaki na gumy jakies gimnazjum sie czepialo. To widac. Wiec daruj sobie te wrzutki, nie skumales ironii. U mnie Dragon cieniutko, do ligi Mannsa czy Lunkera brakuje im kilka sezonow pracy nad doskonaleniem przynet, zwlaszcza kolorystyke polozyli a praca duzych 6 calowych gum tez srednia. Ale moje oczekiwania byly niskie. Nie oczekiwalem cudow w pierwszym sezonie. No i do masowej kampanii reklmowej podchodze baaaaardzo sceptycznie I tu się nie zgodzę. Podobnie jak pisze kolega Kubson gumy dragona stały się moim podstawowym arsenałem na sandacze. Zadna guma które wymieniłeś nie ma takiej pracy jaką maja gumy dragona. Sam osobiście przekonywałem kolegę @wobler 129 do ich skuteczności i jak widać po wątku szczupakowym wykorzystał doskonale ich potencjał.
andrew Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Kubson pisał o szczupakach a nie sandaczach. Takie porównania nie maja sensu inne lowisko, inne ryby. A juz najmnej sensu ma pisanie ze zaden manns a nie zaden lunker nie ma takiej pracy jak dragon. Z takim stwierdzeniem nie da się polemizować.
Dreyk1984 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Kazdy ma inne upodobania. Dla Ciebie lepsze są lunkery i mannsy dla mnie Dragony i na tym zakonczymy Pozdrawiam
Kubson Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Kubson pisał o szczupakach a nie sandaczach. Takie porównania nie maja sensu inne lowisko, inne ryby. A juz najmnej sensu ma pisanie ze zaden manns a nie zaden lunker nie ma takiej pracy jak dragon. Z takim stwierdzeniem nie da się polemizować. Fakt, pisałem o szczupakach. Chociaż tak naprawdę gumy były kupione z myślą o sandaczach Gwoli ścisłości, łowiłem nimi na kilku różnych łowiskach i wszędzie się sprawdziły PozdrawiamKuba
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się