Przemek Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Witam.Mam takie pytanie a zarazem pomysł czy mogli byśmy wystawiać sobie na wzajem komentarze w ramach zakupów wykonywanych między członkami forum Jerkbait.pl usprawniło by to podejmowanie decyzji oraz uwiarygodniało sprzedających. Ilość komentarzy kontrahenta powinna być widoczna dla wszystkich użytkowników. Dziękuję za rozpatrzenie mego pomysłu.
pitt Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 pomysl, moim zdaniem przedni ... ale raczej na update formatu strony
Przemek Opublikowano 28 Listopada 2009 Autor Opublikowano 28 Listopada 2009 Czy ktoś jeszcze wypowie się na ten temat?
admin1348902092 Opublikowano 28 Listopada 2009 Opublikowano 28 Listopada 2009 @Przemek27dzięki za inicjatywę. Tak jak napisał @pitt pomysł jest bardzo ciekawy. Pomyślę jak to można wdrożyć EDIT: do czasu opracowania docelowego rozwiązania, wersja testowa pomysłu realizowana jest tu: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11414&am p;am p;start=0& Pozdrawiam
Włóczykij Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Ja bym miał jeszcze taką sugestię żeby osoby sprzedające różny sprzęt (szczególnie wędki) zamieszczały w opisie nie tylko numerki z katalogów ale też parametry tam gdzie to możliwe.
Przemek Opublikowano 22 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 22 Grudnia 2009 Wie już ktoś jak zamienić pozytywne komentarze na np kolorowe gwiazdki przy nicku jak np na All ? Kolory i ilość mogły by się zmieniać wraz z ilością sprzedanych rzeczy.Myślę że komentarze w obecnej formie po dłuższym czasie staną się mało czytelne gdyż zaginą w śród setek stron...Nick i gwiazdka ( lub cokolwiek) było by najlepszym rozwiązaniem.Pozdrawiam.
Marvin Opublikowano 22 Grudnia 2009 Opublikowano 22 Grudnia 2009 Nie chcę mącić, jestem tu nowy... Ale, skoro już zacząłem: Allegro to portal aukcyjny, tam ludzie zajmują się wyłącznie handlowaniem; tutaj - tak mi się wydaje - sprzedaż odbywa się tylko przy okazji. Czy kolorowe gwiazdki to nie lekka przesada?
Przemek Opublikowano 22 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 22 Grudnia 2009 Moim zdaniem uprościł bym tym system który wymyśliłem i jak widzę jest skuteczny i wszyscy są zadowoleni <_<
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się