Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam takie pytanie a zarazem pomysł czy mogli byśmy wystawiać sobie na wzajem komentarze w ramach zakupów wykonywanych między członkami forum Jerkbait.pl usprawniło by to podejmowanie decyzji oraz uwiarygodniało sprzedających. Ilość komentarzy kontrahenta powinna być widoczna dla wszystkich użytkowników.

Dziękuję za rozpatrzenie mego pomysłu.

Opublikowano
Ja bym miał jeszcze taką sugestię żeby osoby sprzedające różny sprzęt (szczególnie wędki) zamieszczały w opisie nie tylko numerki z katalogów ale też parametry tam gdzie to możliwe.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wie już ktoś jak zamienić pozytywne komentarze na np kolorowe gwiazdki przy nicku jak np na All ?

Kolory i ilość mogły by się zmieniać wraz z ilością sprzedanych rzeczy.

Myślę że komentarze w obecnej formie po dłuższym czasie staną się mało czytelne gdyż zaginą w śród setek stron...

Nick i gwiazdka ( lub cokolwiek) było by najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam.

Opublikowano
Nie chcę mącić, jestem tu nowy... Ale, skoro już zacząłem: Allegro to portal aukcyjny, tam ludzie zajmują się wyłącznie handlowaniem; tutaj - tak mi się wydaje - sprzedaż odbywa się tylko przy okazji. Czy kolorowe gwiazdki to nie lekka przesada?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...