Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie gdzie w Warszawie mogę naprawić kołowrotek?

Omawianym kołowrotkiem jest Byron Alice 1000 ale nie posiada on już gwarancji ( nawet nie wiem gdzie ją podziałem :mellow: ) Wydaje mi się że kołowrotek zaczyna dziwnie pracować :huh: tzn jakoś dziwnie kręci... :wacko: jest słyszalny szum gdy kręcę korbką, chyba łożysko albo trzeba porządnie go przesmarować.

Dzięki wielkie za pomoc!!!

Opublikowano

Na Waliców z tego co pamiętam trudnią się naprawami kołowrotków również.

 

 

Friko z tego co mi wiadomo to w gorszym stanie oddają kołowrotek po naprawie niż przed.

Opublikowano

Robilem tam kilka mlynkow z roznymi problemami i pracuja do dzisiaj. Nie siejmy paniki.

 

Poza tym czy jest jakas alternatywa w 2milionowym miescie? W sumie to jest niezly biznes do zrobienia dla zlotej raczki.

Opublikowano

Jest oczywiscie serwis Normarku - jesli ktos ma np. Shimano - ale to droga przez meke.

Bezposrednio nie biora, a przez sklep

Maja potworne terminy.

Najchetniej biora mlynki nowe badz takie, które jeszcze sie produkuje, na reszte krzywia sie i rece zalamuja ze co to bedzie jakby cos trzeba bylo wymienic, a tu panie czesci nie ma.

Socjalizm z ludzka twarza.

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie gdzie w Warszawie mogę naprawić kołowrotek?

Omawianym kołowrotkiem jest Byron Alice 1000 ale nie posiada on już gwarancji ( nawet nie wiem gdzie ją podziałem :mellow: ) Wydaje mi się że kołowrotek zaczyna dziwnie pracować :huh: tzn jakoś dziwnie kręci... :wacko: jest słyszalny szum gdy kręcę korbką, chyba łożysko albo trzeba porządnie go przesmarować.

Dzięki wielkie za pomoc!!!

 

 

WITAM

 

Posiadam też Byron Alice ale model 2500 i ten sam problem miałem, mianowicie wymień łożysko pod rolka. Kupiłem tez drugi model bo młynek świetnie kręci i też wymieniłem łożysko pod rolka. Pamietaj że są tam plastikowe cieniutkie podkładki które nie można zgubić ani pomieszać, tzn: przełożyć z prawej na lewą stronę rolki. Użyj tez dobrego smaru i czesto smaruj. W moim pomogło, młynek na klenie elegancki i nie drogi a na licencji SPRO. Znajdziesz łożyska na allegro w dziale wędkarskim, tam też kupiłem do danego kołowrotka. Kup sobie na zapas, kosztowały 12zł za sztuke.

 

Mam alice 2500 na części to może coś dopasujemy z mojego, łożyska powinny pasować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...