Krystek Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Witam po długich poszukiwaniach znalazłem zdj woblerów (RTG): Każdy plik jest podpisany, mozna pobierać. Panowie ZASYSAĆ !!!
Krystek Opublikowano 1 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 1 Grudnia 2009 wieksza ilość plików ma podaną wagę i wymiar
Krystek Opublikowano 1 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 1 Grudnia 2009 kolejne rozłożenie ołowiu do podglądu JAK NARAZIE TO WSZYSTKIE ZDJ JAKIE POSIADAM JAK COS ZNAJDE TO DAM ZNAĆ pozdrawiam
Krystek Opublikowano 1 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 1 Grudnia 2009 Myślę że ten wątek podoba się wam, bo ci którzy produkują woblery HAND-MADE napewno skorzystaja z tej pomocy. Czekam na inne wasze zdjęcia wobków (RTG) Ja tez skorzystam z nich 1
musk Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 W ten czwartek będę miał robione zdjęcie rtg kolana. Jak tylko pani w białym fartuchu mnie ustawi, wejdzie do tej swojej kabiny, rozłożę kilka wobków, cyknie zdjęcie- schowam je a zdjęcie wrzucę Wam do analizy
benjam87 Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 W ten czwartek będę miał robione zdjęcie rtg kolana. Jak tylko pani w białym fartuchu mnie ustawi, wejdzie do tej swojej kabiny, rozłożę kilka wobków, cyknie zdjęcie- schowam je a zdjęcie wrzucę Wam do analizy @SuperKrystek dziekówka za te zdjęcia gdzieś już to widziałem ale na bank się w zimę przyda...
Homegeon Opublikowano 1 Grudnia 2009 Opublikowano 1 Grudnia 2009 tak jest krócej http://xoomer.virgilio.it/cjbur/a_xray.htm
Krystek Opublikowano 2 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 2 Grudnia 2009 tak jest krócej http://xoomer.virgilio.it/cjbur/a_xray.htm Podająć linka trzebaby było umieścić to w dziale: CIEKAWE STRONY Założyłem ten wątek żeby forumowicze mogli dodawać też zdjęcia innych wobków. Mógłbym dodać link wobka na allegro w którym widac rozmieszczenie ołowiu ale podejrzewam że link wygasłby po miesiącu wieć założyłem wątek. A że miałem troche czasu to sobie powklejałem fotki. Teraz dodam kolejne zdjęcie wobka z allegro: Koledze benjam87 sie przydadzą różne fotki nie tylko z tamtej strony.
Raptor1981 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 koledzy jak byście mieli zdjęcia Salmo Slidera różnej wielkości z różnym obciążeniem (pływające i tonące 7 i 10 cm) to będę zobowiązany. Pozdrawiam Marcin
pirania74 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Opublikowano 2 Grudnia 2009 Ja byłbym zobowiązany jeśli wkleicie tu RTG własnych wyrobów Hand Made <_< Proszę nie brać tego serio Tak na serio to widziałem już to wcześniej i bardzo przydatna rzecz dla majsterkowiczów 2
seemoore Opublikowano 23 Czerwca 2014 Opublikowano 23 Czerwca 2014 (edytowane) Witam, W weekend nieco poszalałem z przynętami. Próbowałem między innymi powalczyć z czymś w stylu woblera SALMO ZIPPER. Niestey praca mojej przynęty nie jest taka, jakiej bym oczekiwał. Wobek przy wolnym prowadzeniu idzie jak boleniówka (małe odchylenia na boczki), a przy podszarpywaniu, coś w stylu cykady/koguta (leci pyskiem do dołu) . Ta druga funkcjonalność jest ok, ale chcałbym jeszcze wprawić wobka w pracę ogonową . Kombinuję z wagą obciażenia dzioba i dociążeniem lub pozbawieniem obciążenia przy kotwicy brzusznej, ale ciągle to nie jest to... Przy szybkim prowadzeniu ogonek lata jak należy ... Podpowiecie coś może, albo podrzucicie rentgen, albo bebechy Zipperka? Nigdzie nie mogę odnaleźć... Z góry dzięki. PS. Mam jeszcze jedną koncepcję, ale jakbyście mieli to, o co prosiłem, będę zobowiązany ... Edytowane 23 Czerwca 2014 przez seemoore
spinnerman Opublikowano 23 Czerwca 2014 Opublikowano 23 Czerwca 2014 Podająć linka trzebaby było umieścić to w dziale: CIEKAWE STRONY Założyłem ten wątek żeby forumowicze mogli dodawać też zdjęcia innych wobków. Mógłbym dodać link wobka na allegro w którym widac rozmieszczenie ołowiu ale podejrzewam że link wygasłby po miesiącu wieć założyłem wątek. A że miałem troche czasu to sobie powklejałem /public/style_emoticons/default/biggrin.png fotki. Teraz dodam kolejne zdjęcie wobka z allegro: Koledze benjam87sie przydadzą różne fotki nie tylko z tamtej strony. Następne zdjęcie wobka:Nie sugeruj się przy robieniu wobów tak do końca tymi zdjęciam. Te np. są wewnątrz komorowe czyli w środku mają próżnię a co za tym idzie są bardzo lekkie. Jak byś w drewno lipy dopakował te kulki to wobek tonął by jak drwalska siekiera Podobnie jest np. z balsą. Obciążenie które tam będzie ok. w innym materiale wcale nie musi działać 3
seemoore Opublikowano 23 Czerwca 2014 Opublikowano 23 Czerwca 2014 Tyle wiem . Generalnie jednak, poza wyporonością i odmienną złożonością materiału, zasada działania jest podobna .
Radbraw Opublikowano 20 Lipca 2014 Opublikowano 20 Lipca 2014 Proszę moderatora o podpiecie tu wątku ,,woblery w przekroju,, bo wątki się dublują.
BARENZ Opublikowano 20 Lipca 2014 Opublikowano 20 Lipca 2014 Najbardziej w tym wszystkim przykre jest to , że modele Rapali, sygnowane jako woblery sumowe maja wklejane przednie oczko . 1
Sebalos Opublikowano 20 Lipca 2014 Opublikowano 20 Lipca 2014 To i ja coś przydatnego podrzucę http://gardagantxo.ueuo.com/joomla/index.php/tinchuteces/50-x-ray-1.html 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się