bassy Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Piszcie jakich używacie- muszę coś zakupić
Bujo Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 @bassy- moze powiedz ile mozesz przeznaczyc na imadlo, bedzie latwiej cos doradzic Bujo
bassy Opublikowano 3 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 3 Grudnia 2009 Wiedziałem ze szybko o to się rozbijemy Będę robił małe ilości dla siebie wiem ze standerus ma zwykłe imadełko i daje radę a ostatnio znajomemy uszczerbiła się podczas normalnej pracy szczęka w anviluA wydać chcę najmniej jak to możliwe
Bujo Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Witam, Poszukaj w takim razie jakiejs podrobki Regala, kilku moich kolegow na nich kreci i jakos sie spisuja. Trzeba troche uwazac bo potrafia miec miekkie szczeki, ktore latwo sie odksztalcaja. Tu masz jeszcze ciekawa kopie w bardzo dobrym wykonaniu ale cena tez juz inna: http://www.sportfish.co.uk/product/weaver-scottie-fly-vice Ja na poczatek kupilem Griffin Odyssey Spider. Sprawowalo sie bardzo dobrze przy malych i srednich muszkach. Teraz jezdzi ze mna na wyjazdy. Pozdrawiam, Bujo
minkof Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Piszcie jakich używacie- muszę coś zakupić Polecam Renzetti Traveler (Base Model). 1
Kuba Standera Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Regal jest wystarczający do naprawdę prawie każdej muchyJa swojego mam z 8 lat i pakuję w niego haki od 22 do 8/0. Jest zajebiaszczy. Podobała się mi oczywiście wydumka Bujo, brakowało jeszcze jednak napędu hiperprzestrzennego i przyspieszacza hadronów Ogólnie, może być tanio i solidnie, a górnej granicy wydatków chyba nie ma, mozna i imadło za kilkaset funciaków. Ja nadal jednak stoję przy swoim - zwykły regal obsłuży 99% sytuacji zwykłego flytiera
Gość Opublikowano 3 Grudnia 2009 Opublikowano 3 Grudnia 2009 Używam takiej podróbki Regala: http://www.taimen.com/mt/product_info.php?cPath=155_249& products_id=221 na moje koczkodany wystarcza.
pablom Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 A ja mam jakiś hiper nowoczesny wynalazek, nazywa się to no name i kosztuje jakieś 8pln (słownie: osiem złotych polskich) i daje radę. Jak mi się rozsypie to se coś kupię mniej wypasionego <_<
Guzu Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Odkopie temat I zapytam o imadlo polacane do duzych hakow.Co polecacie ?Powoli mam dosc siermiegi dotychczasowego Dziekuje 1
peresada Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 kazde markowe imadło będzie dobre. dodatkowo prawie każde z tych markowych ma możliwość zakupu szczęk dedykowanych typowo do największych haków.chociaż standardowe szczeki bez problemu trzymają 8/0ja mam renzzeti traveler. jestem bardzo zadowolony. jeżeli nie szukasz typowego full rotary i celujesz w duże muchy te będzie bardzo dobre:http://www.hmhvises.com/spartan.phpimadła z usa są naprawdę solidne 1
thymalus Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Sorry ale oryginalny nie będę. Albo oryginał albo podróbka Regala Używam tych imadełek od 20 lat, a może i lepiej i chyba już do śmierci pozostanę im wierny. 1
Guzu Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Sorry ale oryginalny nie będę. Albo oryginał albo podróbka Regala Używam tych imadełek od 20 lat, a może i lepiej i chyba już do śmierci pozostanę im wierny.Pokazesz jakis link ?
Guzu Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Wiekszych jak 8/0 nie bede montowal Rozmiary zwykle miedzy 2 a 6/0
trout master Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Sorry ale oryginalny nie będę. Albo oryginał albo podróbka Regala Używam tych imadełek od 20 lat, a może i lepiej i chyba już do śmierci pozostanę im wierny.--------------Ja rownież.
thymalus Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Pokazesz jakis link ? http://bogdangawlik.pl/product-pol-3696-Imadlo-Royal.html 1
Guzu Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 (edytowane) http://bogdangawlik.pl/product-pol-3696-Imadlo-Royal.html Dziekuje Mam taka wlasnie jakas podrobke tego Regala- Royala.Cala czarna. Mocowana do rantu blatu.Haczyk trzyma pewnie. To fakt.Niemniej jednak obracanie tej glowicy to mordega. Poszukam produktu wyzszej jakosci.Kwestia pozostaje tylko :czy alternatywa wyglada tak, ze kupuje sie za 50-60 PLN i sie nie dyskutuje, czy trzeba wylozyc od razu setki USD ?Nie ma nic posredniego ? http://www.regalvise.com/revolution.html Edytowane 2 Kwietnia 2016 przez Guzu
Andru77 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Danvis. Trochę plastiku ala szczęki ok. Używam i jestem zadowolony. Za 200 zł całkiem ciekawa propozycja.
Guzu Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 (edytowane) Danvis. Trochę plastiku ala szczęki ok. Używam i jestem zadowolony. Za 200 zł całkiem ciekawa propozycja. Takie co z daleka wyglada jak karabinek UZI ? http://www.flyfishohio.com/Vise%20Review%201/Danvise(600pw).jpg Edytowane 2 Kwietnia 2016 przez Guzu 1
Elton Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Jak Regal'o podobne, to może Stonfo Kaiman? Znajomy kręci na tym sporo kogutów 1
Guzu Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Jak Regal'o podobne, to może Stonfo Kaiman? Znajomy kręci na tym sporo kogutówFajny trop Dziekuje
jbk Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Prezentacja 3 modeli Stonfo , między innymi kaimana. Mi podoba się transformer , kiedyś się na niego skuszę 2
peresada Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Takie co z daleka wyglada jak karabinek UZI ? http://www.flyfishohio.com/Vise%20Review%201/Danvise(600pw).jpg danvise bez przedłożonego ramienia ( dodatkowy koszt ) w moich oczach jest bezużyteczne przy robieniu dużych much.(posiadałem takowe) napisze tak. jakiś czas temu zmieniałem imadło. danvise poszło do ludzi a ja "wymacałem" w sklepie wiele rożnych. zdecydowałem się na renzetti. moim zdaniem doskonały stosunek ceny do jakości. regal to fajny i kultowy sprzęt. bardzo popularny w usa, mnie zupełnie nie leżał. myślę że są jest wiele bardziej ergonomicznym imadeł.poczytaj tu może coś pomoże: http://www.flyfishohio.com/Vise%20Review%201/Fly_Tying_Vise_Shoot-Out.htm pozdrówka 2
trout master Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Dziekuje Mam taka wlasnie jakas podrobke tego Regala- Royala.Cala czarna. Mocowana do rantu blatu.Haczyk trzyma pewnie. To fakt.Niemniej jednak obracanie tej glowicy to mordega. Poszukam produktu wyzszej jakosci.Kwestia pozostaje tylko :czy alternatywa wyglada tak, ze kupuje sie za 50-60 PLN i sie nie dyskutuje, czy trzeba wylozyc od razu setki USD ?Nie ma nic posredniego ? http://www.regalvise.com/revolution.html-------------Ja takie imadło robione przez znanego "Rumcajsa" z nad Sanu sprzedałem za 110 PLN. Nie są to setki $$$$ a jakościowo odlatuje u mnie -naście, - dzieścia lat. Nieśmiertelne. Niestety wszystkie moje zapasy sprzedane a "producent" olewa temat mimo wieloletnich prośb i dużego na nie zapotrzebowania. 1
Elton Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Masz może zdjęcie tego ustrojstwa? Takie jak w linku może? http://i.ytimg.com/vi/Mn2wNF-VK4s/maxresdefault.jpg
trout master Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Elton. Jeżeli to pyt. do mnie to mam. Te z fotek (ostatnie ktore sprzedałem) było nówką. Mam też "swoje" na ktorym ukręciłem tysiące much. Imadelko o ktorym pisałem wyżej dla kolegów których ten temat interesuje. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się