kwiat Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Witam wszystkich i cieszę się, że powstał tu nowy jakże zacny dział.Czas na nowy patyk. Rok temu podjąłem decyzję o nowej 5-tce. Zdecydowałem sie na Composite Developments z serii ICT i szczerze mówiąc totalne rozczarowanie.... plastikowa rurka o grubaśnych ścianach zupełnie bez duszy. Szczerze mówiąc moją muchową przygodę zacząłem od blanków Batsona (własnoręcznie zbrojonych) i pośród bardzo różnych opinii ja te patyki lubię. Przerobiłem trochę RX6 i RX7 w różnych długościach i klasach (teraz składam switcha) i uważam, że to przyjemne w łowieniu kijki. Co prawda nie machałem Scottami, Winstonami, Thomas&Thomasami i inną arystokracją ale parę Sage-y i Loomisów w ręku miałem... Tak czy siak myślę o #5 9' 4pcs z RX7+ - czyli tzw. uniwersale (na wyjazdy, mayfly-ja, nimfy na grubsze rybki, mokrą etc). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi blankami? Rzadko spotykany patyk w Polsce chyba z uwagi na jego krajową cenę (blank) a może trochę nidocaniany. Blank w USA about 150$.p.s.nie lubię plastikowych, bezdusznych, suchych wędek jeśli ktoś wie o czym piszępozdrawiamkwiat
Bujo Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Witam, Lowilem troche RX7+ 9'#5 o jakim piszesz.Ciekawy patyk, taki uniwersal. Ma zdecydowanie cieplejsza akcje od ICT. Lepiej sprawuje sie tez na krotszych dystansach. Ja mialem sparowana z Airflo Ridge #5 i bylem zadowolony takze przy dosc dlugich rzutach.Kolega uzywa jej praktycznie jako jedynej wedki pstragowo-lipieniowej i twierdzi ze inna nie jest mu potrzebna. Do Twoich zastosowan nada sie spokojnie.A i robiony w Stanach w innej znanej firmie :D Skoro juz wspominasz o 150 dolarach popatrz sobie na www.mrfc.com. Za niewiele wiecej znajdziesz Winstona chociaz Batsonowi nie mam nic do zarzucenia Pozdrawiam, Bujo P.S. Jak dla mnie ICT jest teraz faworytem i czekam az wypuszcza cos w 10'
kwiat Opublikowano 4 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 4 Grudnia 2009 Bujo,dzięki za obiektywną odpowiedź. Do mrfc zaglądam systematycznie, ostatnio pociągnąłem xi2 #8. Z tymi Winstonami to bym coś może i spróbował ale #5 w 4-ech kawałkach ze świecą tam szukać. A zdradzisz gdzie w USA Batson blanki wałkuje (z czystej ciekawości)?pozdrawiamkwiatp.s.to Ci się trochę podłożyłem z tym moim odczuciem ICT ale widzę, że nie bierzesz do bani i o to chodzi ...
Bujo Opublikowano 4 Grudnia 2009 Opublikowano 4 Grudnia 2009 Hej, To ze masz inna opinie o ICT nie ma najmniejszego znaczenia Gusta szczegolnie u muszkarzy bardzo sie roznia Notabene 9'#4 ICT jest zupelnie inna wedka niz #5. Duzo cieplejsza jak sie to okresla Wszystkie moje znajome wroble zza oceanu cwierkaja ze modele z plusem robi St Croix :D Ile w tym prawdy nie wiem na 100% Pozdrawiam, Bujo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się