salmon1977 Opublikowano 5 Grudnia 2009 Opublikowano 5 Grudnia 2009 Mozesz cos konkretnie napisac-tz.na jakich wodach łowiliscie(czy np.okolice Stralsund lub na którym Bodden),licencje kwatery okresy ochronne itp. planujemy z kolegami ze Szczecina odwiedzic to miejsce z własna łodzia.Z góry dzieki za odpowiedz.Piekna bestyjka to jedyna ryba wyprawy?pozdrawiam
marycha Opublikowano 5 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 5 Grudnia 2009 Witam ,bylem w miejscowosci Schaprode.Glebokosc lowista od 2 do 6 metrow Kwatera kosztowala na osobe 20€ dziennie bylo w tym sniadanie . Pozwolenie na wedkowanie tygodniowe 10€ .My mielismy lodkie z przewodnikiem dzienna oplata 250 bylismy w 3 osoby wiec dziennie na osobe 80€+kwatera 20 =100€
remek Opublikowano 5 Grudnia 2009 Opublikowano 5 Grudnia 2009 Schaprode - byłem, byłem Super łowisko! Mam z tamtąd 118cm. Przewodnik to od głowy chyba jest liczony prawda? Relacja: http://www.jerkbait.pl/?p=135
rolek Opublikowano 6 Grudnia 2009 Opublikowano 6 Grudnia 2009 Fajna stronka i dużo szczegółów http://www.boddenangeln.de/news.html
remek Opublikowano 6 Grudnia 2009 Opublikowano 6 Grudnia 2009 Fajna stronka i dużo szczegółów http://www.boddenangeln.de/news.html Dokładnie to strona przewodników skupionych wtedy koło Matiasa Furmana jeśli dobrze pamiętam.
szczuply_maciek Opublikowano 6 Grudnia 2009 Opublikowano 6 Grudnia 2009 A oglądaliście tam tzw. Hechtlige? Jeden misiek 134 cm Po prostu super wyniki http://www.boddenangeln.de/news_hechtliga_2009.php pozdro Maciek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się