Patrinho Opublikowano 23 Grudnia 2009 Opublikowano 23 Grudnia 2009 Jeżdżę tam na działkę co roku i oczywiście na rybki krajobraz jest przepiękny. Samochodem jest wręcz niemożliwe dostanie się do rożnych łowisk dlatego mam quada i jeżdżę każdego dnia do wideł narwi i biebrzy aby powędkować i odseparować się od cywilizacji ;] polecam te okolice
remek Opublikowano 23 Grudnia 2009 Opublikowano 23 Grudnia 2009 Duma Podlasia - Rzeki. FILM Jutro - bo dzisiaj już ... nosem po ziemi ... od przeżyć związanych z kalendarzami Dzięki za link! PozdrawiamRemek
biosteron Opublikowano 10 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 10 Stycznia 2010 Dzika Polska.Jak się mają bobry w Wigierskim Parku Narodowym FILM
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się