Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hej!Szukam jakiegoś kompana do wspólnego wędkowania z Elbląga lub okolic.Łowie trochę na casting,ale głównie spininguje.Wszystkie złowione ryby wypuszczam.Chciałbym wybrac sie na jezioro Drużno,bo pomimo ze mieszkam w Elblągu jeszcze tam nie łowiłem.Może znajdzie sie jakis chętny?Pozdrawiam! :unsure:
Opublikowano

Hej

Trochę już późno bo niebardzo mam już czasu w grudniu, ale daj szybciej znać w przyszłym roku to się możemy gdzieś na jakąś wyprawę razem wybrać.

 

PZDR

Zanderix

Opublikowano

Arek dzieki za odpowiedz.

Szkoda,że nie masz teraz za bardzo czasu,bo ja akurat będe miał wolne między swiętami a sylwestrem.

No ale jak nie szczupaki to moze pózniej jakieś inne rybki.

A moze masz jakiegoś znajomego któremu brakuje kogoś do łódki na Drużnie?

Opublikowano
W planach między świętami a newjorkiem jest jeden kolega z którym niebędę mógł być przez 3 dni - więc jakby co to was spikne.
  • 1 rok później...
Opublikowano
30 pazdziernika mam zarezerwowaną łódkę na Chruścielu.Może jest ktoś chętny na wspólne łowy?
Opublikowano

30 pazdziernika mam zarezerwowaną łódkę na Chruścielu.Może jest ktoś chętny na wspólne łowy?

 

Ja wstępnie B) - jak się nic nie zawali

 

PZDR

Zamderix

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem z Nowego Dworu Gd. ,niby Pomorskie, ale PZW Elbląg.Często łowię na Nogacie z łodzi ,czasem Nowakowo za okoniem.Napiszcie co tam na Chruścielu ,bo ze 20 lat nie byłem, ale stada boleni w słońcu widok niezapomniany :D

 

Pozdro

 

Rafał

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
Ma może ktoś ochotę połowic w tą niedziele ze mną z łódki na Chruścielu,bo niestety kompan na zagranicznych wojażach.
Opublikowano

Też bym chciał się tak męczyc. :D Jak już zakończysz te turne odezwij się.

Ps.Myślałem,że będziecie kosic tam szczupaki

:unsure:

  • 3 lata później...
Opublikowano

znalazlem watek :) - ale widze nie duzo sie tu dzieje ... :(

elblag miasto wedkarzy a tu cisza - no chyba ze wszyscy nad woda :)

Elbląg miasto wędkarzy,albo mięsiarzy :( ....Dlatego lepiej siedzieć cicho i się nie chwalić co się łowi... A coś tam się czasami fotogenicznego uwiesi... ;)

  • Like 1
Opublikowano

Elbląg miasto wędkarzy,albo mięsiarzy :( ....Dlatego lepiej siedzieć cicho i się nie chwalić co się łowi... A coś tam się czasami fotogenicznego uwiesi... ;)

W 100% zgadzam się z tomas@

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...