Skocz do zawartości

NOWI MODERAORZY NA JERKBAIT.PL


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje Panowie,

każdy Wasz tekst czyta się z przyjemnością, dzięki Wam zainteresowałem się działem FLY :D

 

Samych sukcesów życzę !!!

Opublikowano

Gratulacje dla nowych! Mysle, ze od dluzszego czasu wszytscy trzej wyroznieni, byli jednymi z najaktywienieszych i najbardziej zaangazowanych urzytkownikow portalu

 

Ciagnijcie j.pl dalej !!!

Opublikowano
Witajcie Koledzy :D nie wiem czy gratulowac bo praca moderatora jest ciezka i niewdzieczna <_< ale bardzo wazna dla rozwoju forum i portalu. Mam nadzieje ze wytrwacie - bede trzymal kciuki a Uzytkownikow prosze o troche taryfy ulgowej dla nowych modow :D
Opublikowano

Ja też gratuluje nowym moderatorom. Dział flyfishing powoli sie rozrusza. Myślę ze w nowym roku dopiero wystartujemy na całego.

Czekamy juz niecierpliwie na wasze plany. :mellow:

Opublikowano

- Standerus

- Bujo

- Guzu

Gratuluje serdecznie ,odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku .Zawsze mozna liczyc na pomoc .

pozdrawiam Termos

Opublikowano

Gratuluję panowie awansu :mellow:...

Im więcej osób czuwa nad porządkiem forum, tym więcej esencji z niego płynie... A bywały chwile, że przykrywała je ubijana piana ...

Opublikowano

 

Gratuluję panowie awansu Very Happy...

Im więcej osób czuwa nad porządkiem forum, tym więcej esencji z niego płynie... A bywały chwile, że przykrywała je ubijana piana ...

 

 

 

...coś ta relacja tak misternie haftowana, ze porzadku rzeczy dojsc nie moge...

 

Gumo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...