szpiegu Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 kumate chłopaki na właściwych dla siebie miejscach
tofik Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 kolejne 3 osoby których będzie sie trzeba bać..... gratuluję panowie
Gumofilc Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Witam na pokladzie i gratuluje nominacji. Gumo
Slavobeer Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Gratulacje Panowie,każdy Wasz tekst czyta się z przyjemnością, dzięki Wam zainteresowałem się działem FLY Samych sukcesów życzę !!!
jerzy Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Gratulacje dla nowych! Mysle, ze od dluzszego czasu wszytscy trzej wyroznieni, byli jednymi z najaktywienieszych i najbardziej zaangazowanych urzytkownikow portalu Ciagnijcie j.pl dalej !!!
pitt Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 dobre wsparcie, nie jest zle ... witajcie!
Kuba Standera Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Dziękuję za ciepłe słowa!Aby jerkbait rósł w siłę i rozwijał się!
Friko Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Witajcie Koledzy nie wiem czy gratulowac bo praca moderatora jest ciezka i niewdzieczna <_< ale bardzo wazna dla rozwoju forum i portalu. Mam nadzieje ze wytrwacie - bede trzymal kciuki a Uzytkownikow prosze o troche taryfy ulgowej dla nowych modow
Bujo Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Dziekuje za mile slowa. Mamy wiele planow odnosnie ''naszego'' dzialu i jesli spelni sie tylko czesc z nich powinno byc ciekawie Bujo
dariusz Opublikowano 13 Grudnia 2009 Opublikowano 13 Grudnia 2009 Ja też gratuluje nowym moderatorom. Dział flyfishing powoli sie rozrusza. Myślę ze w nowym roku dopiero wystartujemy na całego. Czekamy juz niecierpliwie na wasze plany.
TERMOS Opublikowano 13 Grudnia 2009 Opublikowano 13 Grudnia 2009 - Standerus- Bujo- Guzu Gratuluje serdecznie ,odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku .Zawsze mozna liczyc na pomoc .pozdrawiam Termos
Guzu Opublikowano 13 Grudnia 2009 Opublikowano 13 Grudnia 2009 Dziekuje za tak liczne i szczere gratulacje. To dodatkowa motywacja do rozwoju naszej Fishing Community. Pozdrawiam Guzu
wujek Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 Właściwi ludzie na właściwym miejscu Gratulacje.W
popper Opublikowano 16 Grudnia 2009 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Szczere gratulacje dla wszystkich nowo mianowanych kolegów.Życzę jak najmniej pracy, jak najwięcej satysfakcji
patu Opublikowano 17 Grudnia 2009 Opublikowano 17 Grudnia 2009 Gratuluję panowie awansu ...Im więcej osób czuwa nad porządkiem forum, tym więcej esencji z niego płynie... A bywały chwile, że przykrywała je ubijana piana ...
Gumofilc Opublikowano 17 Grudnia 2009 Opublikowano 17 Grudnia 2009 Gratuluję panowie awansu Very Happy...Im więcej osób czuwa nad porządkiem forum, tym więcej esencji z niego płynie... A bywały chwile, że przykrywała je ubijana piana ... ...coś ta relacja tak misternie haftowana, ze porzadku rzeczy dojsc nie moge... Gumo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się