Kuba Standera Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 WitamChciałbym zaprosić do współpracy osoby zajmujące się fotografią wędkarską. Szczegóły na priv lubstanderus@poczta.onet.plgg 6692957
kryst Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Kuba, Tak naprawdę to my wszyscy próbujemy. Podaj jakieś warunki progowe, bo ja właśnie, ze względu na okres świąteczny zdecydowałem się na mju 8000 Tough, coby pod wodą coś cyknąć, ale czy to wystarczy do Twoich zastosowań? Aha, @wujek robi bardzo dobre zdjęcia. I @mifek też.
Kuba Standera Opublikowano 12 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 12 Grudnia 2009 Kryst - szukam fotografa, nie aparatu
Kuba Standera Opublikowano 12 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 12 Grudnia 2009 Myślę ze kilku kolegów innych też
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się