Tarłoś Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Witam, mam pytanie do speców od jigów jakie są lepsze pióra: siodłowe czy szyjne z kogutów( wogóle to czym sie różnią te pióra siodłowe od szyjnych ).
pstrągman Opublikowano 13 Grudnia 2009 Opublikowano 13 Grudnia 2009 Witam.do jigów polecam pióra siodłowe,są miększe niż szyjne i lepiej pracują w wodzie.Pzdr.
mirob Opublikowano 13 Grudnia 2009 Opublikowano 13 Grudnia 2009 ....do jakich jigów, jeżeli do małych np. pstrągowych to polecam również marabuta, super pracują, różnica tak jak napisał poprzednik, siodłowe są bardziej miękkie, szyjne też się przydadzą użyj ich np. do jeżynek na tułowiu.
WOBLER-W1 Opublikowano 13 Grudnia 2009 Opublikowano 13 Grudnia 2009 Witam, ( w ogóle to czym sie różnią te pióra siodłowe od szyjnych ). Czy jakoś szerzej by można było ? Może jakieś zdjęcia?.Pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się