Myku87 Opublikowano 14 Grudnia 2009 Opublikowano 14 Grudnia 2009 Jak myślicie czy ten zestaw będzie dobrze spasowany? Chcial bym spróbowac od nowego roku swoich sił ze sliderami i innymi bezsterowcami. Jaką plecionkę do tego zestawu powinienem nazimąć?Z góry dziekuje za pomoc. POZDRAWIAM
remek Opublikowano 14 Grudnia 2009 Opublikowano 14 Grudnia 2009 Moim zdaniem jest OK. Plecionkę polecam 20lb. Na początek może być nawet grubsza, w razie czego oszczędzisz kilka przynęt jeśli pójdzie coś nie tak z multiplikatorem (nie odstrzelisz przynęty). PozdrawiamRemek
Myku87 Opublikowano 14 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 14 Grudnia 2009 Fluorokarbon czy tytanowe przypony lepiej sie sprawdzają? Jakiej średnicy powinny byc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się