Skocz do zawartości

Kalendarz jerkbait.pl 2010 jest zajebiaszczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Oj Witek, Witek :D Dzięki!

 

Co by jasność była. Projekt powstał w tym tygodniu (12 plansz miesięcy oraz okładka). Kalendarz jest formatu A3, spiralnie zbrojony :D, bardzo prosty jeśli chodzi o wygląd, najważniejszy i największy element to zdjęcie konkursowe. Chciałem by był czytelny. Wczoraj projekt przekazałem, od dzisiaj Witek rozpoczął przygotowywanie matryc, rozgrzewa maszyny i drukujemy. W przypadku naszego kalendarza nie będzie drogi na skróty. Wydruk będzie profesjonalny taki jak w przypadku sklepowych kalendarzy (ma być efekt). Mam nadzieję, że się spodoba i będzie wielu chętnych.

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Remek, miała być niespodzianka i tajemnica do końca :lol:

 

No to się chyba nie udało :D OK. To jak otrzymam już gotowe egzemplarze to ... wszystko dokładnie opiszę - gdzie, co i jak. Dam znać. W każdym razie akcja ruszy niebawem. :D

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano
no Remku napisz tylko czy te nasze zapisy w tym wątku się liczą czy będą nowe wraz z wprowadzeniem właściwego ogłoszenia?
Opublikowano

Wiedziałem! Wiedziałem, że Monika będzie zachętą. Ja zamawiam 5 sztuk. Nie ma zmiłuj Remek, nie ma. <_<

 

Kryst co tak mało, zamów 10-sięć, jeden dostaniesz gratis :lol:

A tak poważnie to kalendarz zapowiada się super, podoba nam się oprawa graficzna zdjęcia, ale myślimy że to nie wszystko. Coś czuję że Remek nas jeszcze zaskoczy :D . Już się nie możemy doczekać, myślę że to będzie wyjątkowa pamiątka. To był świetny pomysł z tym konkursem, mamy nadzieję że do 2012 ukażą się jeszcze 2 serie :lol:

pozdrawiamy MJ

Opublikowano

Wiesz Janek,

 

Dałem sobie dzisiaj czadu i przejrzałem całą galerię zdjęć konkursowych. Wybór pozostawiam bez komentarza, lecz zdjęcie z Karoliną jest urocze. A jeśli chodzi o zdjęcia Moniki, to musisz popracować na doskonałością swoich zdjęć, bo Twoja żona w realu jest 100% piękniejsza, oczywiście, IMHO (a znam się na pięknie).

Opublikowano

no Remku napisz tylko czy te nasze zapisy w tym wątku się liczą czy będą nowe wraz z wprowadzeniem właściwego ogłoszenia?

 

Tofik,

Będzie specjalny adres email, na który będzie wysyłało się zamówienia. Chcę by sprawnie poszło więc będzie to obsługiwała inna osoba. Dlatego cieszę się, że się zapisujecie tutaj w wątku ale prawdziwe zapisy wystartują po wiadomości na forum - po wydrukowaniu.

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

To był świetny pomysł z tym konkursem, mamy nadzieję że do 2012 ukażą się jeszcze 2 serie :lol:

pozdrawiamy MJ

 

Janek,

Jestem oczywiście na TAK. Można robić różne warianty kalendarzy. Oczywiście warunkiem koniecznym jest sprzedaż tego na 2010.

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

 

Kryst co tak mało, zamów 10-sięć, jeden dostaniesz gratis :lol:

 

 

Janku, biorę pięć, bo na tyle mam zamówień, ale popracuję nad reklamą i może wezmę 10. <_<

Opublikowano

To był świetny pomysł z tym konkursem, mamy nadzieję że do 2012 ukażą się jeszcze 2 serie :lol:

pozdrawiamy MJ

 

Janek,

Jestem oczywiście na TAK. Można robić różne warianty kalendarzy. Oczywiście warunkiem koniecznym jest sprzedaż tego na 2010.

 

Pozdrawiam

Remek

Myślę ze masz dużą szansę sprzedać całość przed drukiem, bo tak pomyślałem to ja zamiast jednego to bym może i dwa wziął?

Kryst poreklamuje to i do 40 dojdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...