witek Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Sorki, Remek, nie mogłem się powstrzymać
Kamil Z. Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Domyślam się Proszę o numer konta na priv
remek Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Oj Witek, Witek Dzięki! Co by jasność była. Projekt powstał w tym tygodniu (12 plansz miesięcy oraz okładka). Kalendarz jest formatu A3, spiralnie zbrojony , bardzo prosty jeśli chodzi o wygląd, najważniejszy i największy element to zdjęcie konkursowe. Chciałem by był czytelny. Wczoraj projekt przekazałem, od dzisiaj Witek rozpoczął przygotowywanie matryc, rozgrzewa maszyny i drukujemy. W przypadku naszego kalendarza nie będzie drogi na skróty. Wydruk będzie profesjonalny taki jak w przypadku sklepowych kalendarzy (ma być efekt). Mam nadzieję, że się spodoba i będzie wielu chętnych. PozdrawiamRemek
Piotrek Milupa Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 To kiedy zaczynamy zapisy? Chyba już ja sie piszę na 2 szt
tofik Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 nie ma innej opcji jak zamówić ten kalendarz proszę o 1 sztukę
Kamil Z. Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Rezerwacja Tzn poproszę jedną sztukę
remek Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 I tak dla podgrzania atmosfery ... ale nie proście mnie o więcej niech to będzie niespodzianka ... jedna z kartek
witek Opublikowano 11 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 11 Grudnia 2009 Remek, miała być niespodzianka i tajemnica do końca
tpe Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Jeżeli zapisy ruszyły, dla mnie też oczywiście jedna sztuka
remek Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Remek, miała być niespodzianka i tajemnica do końca No to się chyba nie udało OK. To jak otrzymam już gotowe egzemplarze to ... wszystko dokładnie opiszę - gdzie, co i jak. Dam znać. W każdym razie akcja ruszy niebawem. PozdrawiamRemek
kryst Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Wiedziałem! Wiedziałem, że Monika będzie zachętą. Ja zamawiam 5 sztuk. Nie ma zmiłuj Remek, nie ma. <_<
tofik Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 no Remku napisz tylko czy te nasze zapisy w tym wątku się liczą czy będą nowe wraz z wprowadzeniem właściwego ogłoszenia?
wujek Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Wiedziałem! Wiedziałem, że Monika będzie zachętą. Ja zamawiam 5 sztuk. Nie ma zmiłuj Remek, nie ma. <_< Kryst co tak mało, zamów 10-sięć, jeden dostaniesz gratis A tak poważnie to kalendarz zapowiada się super, podoba nam się oprawa graficzna zdjęcia, ale myślimy że to nie wszystko. Coś czuję że Remek nas jeszcze zaskoczy . Już się nie możemy doczekać, myślę że to będzie wyjątkowa pamiątka. To był świetny pomysł z tym konkursem, mamy nadzieję że do 2012 ukażą się jeszcze 2 serie pozdrawiamy MJ
kryst Opublikowano 11 Grudnia 2009 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Wiesz Janek, Dałem sobie dzisiaj czadu i przejrzałem całą galerię zdjęć konkursowych. Wybór pozostawiam bez komentarza, lecz zdjęcie z Karoliną jest urocze. A jeśli chodzi o zdjęcia Moniki, to musisz popracować na doskonałością swoich zdjęć, bo Twoja żona w realu jest 100% piękniejsza, oczywiście, IMHO (a znam się na pięknie).
remek Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 no Remku napisz tylko czy te nasze zapisy w tym wątku się liczą czy będą nowe wraz z wprowadzeniem właściwego ogłoszenia? Tofik,Będzie specjalny adres email, na który będzie wysyłało się zamówienia. Chcę by sprawnie poszło więc będzie to obsługiwała inna osoba. Dlatego cieszę się, że się zapisujecie tutaj w wątku ale prawdziwe zapisy wystartują po wiadomości na forum - po wydrukowaniu. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 To był świetny pomysł z tym konkursem, mamy nadzieję że do 2012 ukażą się jeszcze 2 serie pozdrawiamy MJ Janek,Jestem oczywiście na TAK. Można robić różne warianty kalendarzy. Oczywiście warunkiem koniecznym jest sprzedaż tego na 2010. PozdrawiamRemek
kryst Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 Kryst co tak mało, zamów 10-sięć, jeden dostaniesz gratis Janku, biorę pięć, bo na tyle mam zamówień, ale popracuję nad reklamą i może wezmę 10. <_<
Kuba Standera Opublikowano 12 Grudnia 2009 Opublikowano 12 Grudnia 2009 To był świetny pomysł z tym konkursem, mamy nadzieję że do 2012 ukażą się jeszcze 2 serie pozdrawiamy MJ Janek,Jestem oczywiście na TAK. Można robić różne warianty kalendarzy. Oczywiście warunkiem koniecznym jest sprzedaż tego na 2010. PozdrawiamRemekMyślę ze masz dużą szansę sprzedać całość przed drukiem, bo tak pomyślałem to ja zamiast jednego to bym może i dwa wziął?Kryst poreklamuje to i do 40 dojdzie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się