tpe Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 W przyszłym roku postanowiłem sprawić sobie echosondę. Ma być prosta w obsłudze i niezawodna. Będę jej używał przede wszystkim podczas łowienia w irlandzkich jeziorach. Spodobała mi się CUDA 300. Nada się?
Guzu Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 Tomek, Zdecydowanie polecam cos z serii Fishmark 320/480 lub odpowiedniki ich z Lowrance. Zrodlo : ebay.com Guzu
tpe Opublikowano 15 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 15 Grudnia 2009 Ok. dzięki chłopaki. Guzu masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na ebay? Czy te 320 mają system metryczny?
peresada Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 zakup 480-ke cena prawie taka sama, a rónica wywietlanego obrazu bardzo zuwazalna. na ebay kupa tego i 320 i 480 maja oczywiscie system numeryczny - do wyboru ja swoje cham kupowaem tu: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EAGLE-FISHMARK-480-SONAR-FISH FINDER-117-09-NEW_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem439a76f381QQite mZ290354295681QQptZBoatQ5fPartsQ5fAccessoriesQ5fGear pozdrowka
Guzu Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 Ok. dzięki chłopaki. Guzu masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na ebay? Czy te 320 mają system metryczny? Sam kupilem jak dotad jedna sztuke.Wiec ciezko polecac sprzedawce na podstawie 1 transakcji.Mysle ze bez ryzyka mozesz brac kogokolwiek kto oferuje wysylke w sensownej cenie. Guzu
tpe Opublikowano 15 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 15 Grudnia 2009 Super, to już wiem na czym stoję. Jeszcze tylko jedno pytanko: aku, cover, itd. też z ebay'a?
Guzu Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 Aku, cover itd to ja kupilem w Bassie w Warszawie. Chyba tez maja sklep internetowy. Nie polecam uchwytu Jaxona jaki ofertuja tam - chlam jakich malo.Sam cover marki Cower jest OK.Bateria tez daje rade, podobnie jak ladowarka.Ale uchwytu poszukaj jak chcesz miec cos sensownego. UNIKAJ TEGO : http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/840/65/25/840652541 Guzu
Gumofilc Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 A ja mam ten, na razie zyje ale uzylem go 2 razy.Przyszlosciowo i tak bede sie kierowal w strone Tite loka, ktory oferuje kilka rodzajow tych wysiegnikow.Dodatkowo oferuje, montowana do burty lodzi (bedzie pasowac do wielu bo imadlo dobrze pomyslane) podstawe pod downrigger. Gumo
peresada Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 ja również używam tego powyżej. uciąłem tylko tą wajchę.bo mnie denerwowała. jestem zadowolony
radeqs Opublikowano 15 Grudnia 2009 Opublikowano 15 Grudnia 2009 Też takiego używam, bo na naszym rodzimym rynku nie ma za bardzo alternatywy, ale trzeba uważać aby nie dokręcać za mocno śrub - w Szwecji w zeszłym roku goście tak dokręcili do łódki że albo przekręcili gwint albo złamali imadełko (już dokładnie nie pamiętam). Przy ostrożnym użytkowaniu moim zdaniem obleci. Cena też nie jest porażająca więc coś za coś...
Gumofilc Opublikowano 16 Grudnia 2009 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Tak, poprzedni dostepny na rynku mial imadlo z jakiegos stopu - odlewane (zdarzaly sie pekniecia przy uderzeniu) i takie przedziwnej konstr. gałki, ktore jak sie mocniej pokrecilo to sie rozlatywaly. Ten ponizej bylby lepszy, ma jednak swoje wady - dostepnosc oraz cene. Gumo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się