Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W przyszłym roku postanowiłem sprawić sobie echosondę. Ma być prosta w obsłudze i niezawodna. Będę jej używał przede wszystkim podczas łowienia w irlandzkich jeziorach. Spodobała mi się CUDA 300. Nada się?
Opublikowano
Ok. dzięki chłopaki. Guzu masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na ebay? Czy te 320 mają system metryczny?
Opublikowano

Ok. dzięki chłopaki. Guzu masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na ebay? Czy te 320 mają system metryczny?

 

Sam kupilem jak dotad jedna sztuke.

Wiec ciezko polecac sprzedawce na podstawie 1 transakcji.

Mysle ze bez ryzyka mozesz brac kogokolwiek kto oferuje wysylke w sensownej cenie.

 

 

Guzu

Opublikowano

Aku, cover itd to ja kupilem w Bassie w Warszawie.

 

Chyba tez maja sklep internetowy.

 

Nie polecam uchwytu Jaxona jaki ofertuja tam - chlam jakich malo.

Sam cover marki Cower jest OK.

Bateria tez daje rade, podobnie jak ladowarka.

Ale uchwytu poszukaj jak chcesz miec cos sensownego.

 

UNIKAJ TEGO :

 

http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/840/65/25/840652541

 

Guzu

Opublikowano

A ja mam ten, na razie zyje ale uzylem go 2 razy.

Przyszlosciowo i tak bede sie kierowal w strone Tite loka, ktory oferuje kilka rodzajow tych wysiegnikow.

Dodatkowo oferuje, montowana do burty lodzi (bedzie pasowac do wielu bo imadlo dobrze pomyslane) podstawe pod downrigger.

 

Gumo

Opublikowano
Też takiego używam, bo na naszym rodzimym rynku nie ma za bardzo alternatywy, ale trzeba uważać aby nie dokręcać za mocno śrub - w Szwecji w zeszłym roku goście tak dokręcili do łódki że albo przekręcili gwint albo złamali imadełko (już dokładnie nie pamiętam). Przy ostrożnym użytkowaniu moim zdaniem obleci. Cena też nie jest porażająca więc coś za coś...
Opublikowano

Tak, poprzedni dostepny na rynku mial imadlo z jakiegos stopu - odlewane (zdarzaly sie pekniecia przy uderzeniu) i takie przedziwnej konstr. gałki, ktore jak sie mocniej pokrecilo to sie rozlatywaly.

 

Ten ponizej bylby lepszy, ma jednak swoje wady - dostepnosc oraz cene.

 

 

 

Gumo

post-15-1348914564,0099_thumb.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...