Skocz do zawartości

Salmo Salutus XI 2009 - nowy artykuł na jerkbait.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Łowienie salmonidów w środowisku wędkarskim często określane jest jako najwyższy stopień wtajemniczenia. Jeśli dodać do tego możliwość złowienia naprawdę dużej ryby, która sprawdzi nie tylko umiejętności wędkarza, ale i wytrzymałość sprzętu oraz samego wędkarza to mamy do czynienia z iście wybuchową mieszanką, która raz wszczepiona do podatnego organizmu rozprzestrzenia się niczym wirus (nie, nie AH1N1) i sprawia, że zainfekowany będzie wciąż kombinował co by tutaj… zresztą sami chyba wiecie jak to już jest…

 

Zapraszam do lektury artykułu, relacji ze zlotu Salmo Salutus.

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Dobre, Dobre

Aż miło zobaczyć znajome sympatyczne twarze!

A zwlaszcza widok Kuby przy swoim warsztacie muchowym, jak ja za tym tesknie, widok zapierajacy dech w piersiach :mellow: . Bylo super, fajnie poznac tylu wspanialych ludzi naraz, majacych to samo zainteresowanie, i z ktorymi nie tylko o rybach mozna porozmawiac :D . Nie moge sie doczekac kolejnego spotkania w podobnym a moze i wiekszym gronie, dziekuje za wspaniale towarzystwo i bardzo cenne rady od starszych i bardziej doswiadczonych wedkarzy, ktore wiele mi pomogly i pomagac beda nad woda, pozdrawiam

Opublikowano
Pierwsza od dawna relacja ze zlotu j.pl w której są jakieś zdjęcia ryb. I to kilku ładnych ryb a nie jednej malutkiej, okraszonej komunałem co tam ryby liczy się spotkanie. Gratulacje!
Opublikowano

Super relacja :mellow: Ach, te klimaty... Trzeba będzie spróbować szczęścia następnym razem

 

Gratki dla organizatorów za całość no i dla ziomala, @poppera za to że postarał się o podwójną koronę :mellow:

 

P.S Waldek, na następnym zlocie postaraj się ustrzelić klasycznego hattricka :mellow:

Opublikowano

 

P.S Waldek, na następnym zlocie postaraj się ustrzelić klasycznego hattricka :mellow:

Dzięki raz jeszcze.

Paweł, naprawdę niewiele brakowało, do hattricka :D .

Ryba ok 60 cm. spadła, po ok. 15 sekundach walki.

Cała walka odbyła się nie dalej ja 1-3 metry, od przelotki szczytowej, mojej dłuuugiej wędki.

 

Opublikowano

@popper

Gratulacje!

Na co wzięły?

Jak byłeś ubrany - na zdjęciach nie bardzo widać dół?

Kwasik, TUTAJ jest moja krótka relacja.

A ubrany byłem w komplet (śpiochy+buty) firmy Solvkroken

Opublikowano

Mifciu,

 

Wiedziałem, że umiesz robić dobre zdjęcia, ale, że umiesz pisać .... <_<

 

Dzięki za relację!

 

 

Krzyś! przesadzasz jak zwykle :mellow:

Opublikowano

 

P.S Waldek, na następnym zlocie postaraj się ustrzelić klasycznego hattricka :mellow:

Dzięki raz jeszcze.

Paweł, naprawdę niewiele brakowało, do hattricka :D .

Ryba ok 60 cm. spadła, po ok. 15 sekundach walki.

Cała walka odbyła się nie dalej ja 1-3 metry, od przelotki szczytowej, mojej dłuuugiej wędki.

 

 

Widzę Waldek, mało brakowało a byłby hattrick :mellow: Tak to bywa jak branie jest na krótkim dyszlu...No ale przynajmniej zaliczyłeś dwie ładne trocie Na następnym zlocie to będę od ciebie wymagał więcej :lol: no i będę tobie deptał po piętach :mellow: bo jak to się mówi, Król Polowania nie ma lekko B) i pewnie następnym razem koło ciebie będzie bardzo gorąco, bardzo gęsto... :lol:

Opublikowano

.................................... :lol: no i będę tobie deptał po piętach :mellow: bo jak to się mówi, Król Polowania nie ma lekko B) i pewnie następnym razem koło ciebie będzie bardzo gorąco, bardzo gęsto... :lol:

Trzeba będzie skorzystać patentu @milo26 . Daniel ma niezawodne sposoby, na złowienie ryby, w tłoku :lol:

Opublikowano

Tak, to o te woblery mi chodziło, dzięki @popper :D

Miał ktoś na nie jakieś trociowe wyniki?

 

 

na zlocie nie. przynajmniej wg moich informacji. ale pakiet startowy zostal dobrany nie na podstawie widzi misie organizatora a na podstawie doswiadczenia kilkudziesieciu osob w naszym pieknym kraju ktorzy jezdza za trociami i maja wyniki :D

Opublikowano

Tak, to o te woblery mi chodziło, dzięki @popper :D

Miał ktoś na nie jakieś trociowe wyniki?

 

 

Na ukleje Michała łowię trotki, ale w Atlantyku, z plaż Irlandii. ;)

Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow plazowego zlotu (pozdrowienia specjalne dla jedynej Amazonki) :D

 

Tak to juz jest i niejeden raz historia sie powtarzala, ze integracja nie idzie w parze ze zlowionymi rybami. Tym bardziej sie ciesze, ze tą razą bylo inaczej...

 

Gumo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...