Skocz do zawartości

st.croix avid ac66hf


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Czy jest gdzieś szansa kupienia jeszcze tego kija w starej wersji?

I jeszcze jedno, jak poznać starą on nowej.

Słyszałem że stare są mocno niedoszacowane wagowo, a nowe mają wyrzut zbliżony do opisu na kiju.

Jeśli się myle to sprostujcie

Pozdrawiam

Szewer

Opublikowano
stare avidy sa dostepne tylko z dugiej reki, dystrybucja zeszla jakies 2 lata temu ... te nowe tez sa niedoszacowane (sa po prostu inaczej opisane niz europejski chrust), z tym, ze blanki wykonano w IPC i maja inny charakter (sa uleglejsze niz poprzednicy) i byc moze dlatego w niektorych rekach wydaja sie blizsze opisu (cokolwiek by to mialo oznaczac)
Opublikowano
nowy oryginalnie (fabrycznie) zbrojony bedzie mial najprawdopodobniej naklejke IPC (integrated Poly Curve - czy jakos tak. stare byly robione bez tej technologii
Opublikowano

Witam ,

 

Nie miałem co prawda starej wersji w ręku , ale wiem , że kijem w nowszym wydaniu też można spokojnie przekraczać opisowy c.w. Moim zdaniem najbardziej komfortowo obsługuje się przynęty w zakresie 20-60g , choć 70 czy 80g też można (bez obawy o sprzęt).

 

Pozdrawiam

Piotr

Opublikowano

stary avid - st.croix avid ac66hf to bardzo udany kij, bardzo dużo namieszał w moim podejściu do łowienia szczupaków :mellow:

 

pzdr

Grzecho

 

widzisz grzesiu, a jak sie do niego przymierzales to sie zastanawiales czy to w ogole ma sens :mellow:

Opublikowano

Dzięki chłopy, troche mi się wyjaśniło ;) ;)

Powiedzcie mi jeszcze co onacza różnica w opisie, AVC66HF od AC66HF???

Czy ten pierwszy jest nowszą wersją?

 

Pozdro

Szewer

Opublikowano

 

widzisz grzesiu, a jak sie do niego przymierzales to sie zastanawiales czy to w ogole ma sens :mellow:

 

faktycznie trochę mi to zajęło :mellow: , ale jak już się przymierzyłem to już nie chcę łowić pajków na nic innego B)

 

pzdr

Grzecho

Opublikowano

nowe serie wykonane w technologii IPC maja w nazwie dodatek w opstaci literki V

 

staa seria nie ma tego dodatku w nazewnictwie... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...