luksaj Opublikowano 16 Grudnia 2009 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Szukam wedkarzy ktorzy miedzy innymi lowia jak w temacie ta tym odcinku Wisly ,lub okolice w celu zawarcia blizszej znajomosci , wymiany doswiadczec i ewentualnych wypraw wedkarskich . w niedalekim czasie mysle poswiecic sporo czasu na tym odcinku wisly i okolicach tak ze bylo by fajnie jak bym znalazl kogos z forum co mogl by sie podzielic ze mna swoimi doswiadczeniami bo ja raptem bylem tam 3 razy a powiedzmy ze to bedzie miejsce moich wypadow wedkarskich w najblizszej przyszlosci
Kuba Opublikowano 18 Grudnia 2009 Opublikowano 18 Grudnia 2009 Pisz na priva do Redziego lub Roberta.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się