Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!

czy ktoś posiada powyższą łódkę? jakie są Wasze ewentualne doświadczenia z tą konstrukcja? jak ze stabilnością i dzielnością? przy jakim silniku łódka w miarę ładnie idzie

będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące tej łódki. na oko wygląda nieźle tyle że w sieci niewiele o niej. nie wiem czy mało popularna czy po prostu kiepska...

pozdrówka

Opublikowano
Wiesz szalenstwa to sie kolego po tej łodce ni spodziewaj silnik max do 10km typowa jeziorówka.Moim zdaniem ta cosmo z tej firmy ciut lepsza a napewno stabilniejsza.Co do silnka to mysle ze 10KM to absolutne minimum.
Opublikowano

witam!

używasz Alfy czy to tylko Twoja opinia? Cosmo wygląda na niewielką łódkę na spokojne jezioro. Płaskie dno nie bardzo poradzi sobie na fali. Ja szukam dzielnej łodzi która da sobie radę na rozbujanym dużym jeziorze. z tego co wiem Alfa ma klasę C więc teoretycznie powinna być ok, ale jak pisałem wcześniej liczę na parę słów od kogoś kto tej łodki używa badź używał.

pozdrówka

Opublikowano

Pływałem kilka razy tym Krugerem , od Łysego z wypożyczalni .. To kolejne crescentopodobne pływadełko , niezatapialne , ale ze stosunkowo ciasnym wkładem . Bardzo podobne do Wandy , tyle że starannie , do przesady wypieszczone . Swietnie sobie radzi pod wiosłami , nie boi się fali , na góra dwie osoby ..

Wandą pływałem latami po Wiśle z dwuipółkonnym Johnsonem . I jeśli jej nie przeciążyć rufy , to radziła sobie z prądem zadowalająco ..

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...