kryst Opublikowano 20 Grudnia 2009 Opublikowano 20 Grudnia 2009 http://www.fors.com.pl/forum-ogolne/25144-niezalezna-wedkars ka-telewizja-internetowa.html
Panek Opublikowano 20 Grudnia 2009 Opublikowano 20 Grudnia 2009 Czuje że będę wiernym fanem tej telewizji nie będe subskrybował, za rzadko na e-mail wchodzę mam nadzieje że przy pojawieniu się pierwszego, i kolejnych filmików ktoś je tu wrzuci
Przemek Opublikowano 20 Grudnia 2009 Opublikowano 20 Grudnia 2009 Ja również proszę o wrzucanie kolejnych odcinków <_<
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się