mons Opublikowano 22 Grudnia 2009 Opublikowano 22 Grudnia 2009 witam. Mam pytanie odnośnie obsługi silników zaburtowych czterosuwowych. Konkretnie 3,5KM Tohatsu.Chodzi o regulację luzów zaworowych.1.Jak często?2.Czy zrobi to pierwszy lepszy mechanik czy koniecznie serwis?3.Wartości szczelin(luzów)-nie ma tego w instrukci obsługi. Pozdrawiam.
Robert.Bart Opublikowano 24 Grudnia 2009 Opublikowano 24 Grudnia 2009 Luz zaworowy ssący 0,15-0,20.wydech 0,20-0,25.Jak silnik nowy nie ustawia się co sezon jak wymiana oleju ,tylko w przypadku demontarzu układu rozrządu.Poz
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się