popper Opublikowano 23 Grudnia 2009 Opublikowano 23 Grudnia 2009 http://www.pcworld.pl/testy/opis/AK00111-canon_ixus_200_is.h tml
popper Opublikowano 29 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 29 Grudnia 2009 http://www.akademianikona.pl/akademia/?gclid=COeF253j-54CFQF gZwodPE0EXg
@slider@ Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 http://www.akademianikona.pl/akademia/?gclid=COeF253j-54CFQF gZwodPE0EXg Spójrz na ceny Uczestniczyłem w kursie promocyjnym właśnie Akademii Nikona prowadzoną przez Pawła Dumę, raczej niczego ciekawego nie dowiedziałem się. Kursy nie są warte tych kwot Foto ekspedycje kuszą niesamowicie lecz cena mówi sama za siebie. Wyprawa do Japonii kosztowała około 18tys zł za dwa tygodnie myślę że za taką sumę można zorganizować wyprawę na minimum miesiąc! PozdrawiamSlider
remek Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Słyszę z różnych źródeł, że bum w Polsce na warsztaty foto ogromny. Jeszcze 2-3 lata temu nie było praktycznie żadnej oferty. Teraz ... zatrzęsienie i ceny kosmiczne bo jest ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju imprezy. Jakość niestety ... dramat i trzeba będzie z 5 lat poczekać aż rynek się wykrystalizuje. PozdrawiamRemek
@slider@ Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Jest bum.. wielkie bum. Bardzo często obserwuje oferty różnych kursów, kwoty często tych kursów/warsztatów nie są ich warte. Taką samą wiedzę można przyswoić z książek które są o wiele tańsze niż kursy.Jako że bardziej interesuję się fotografią studyjną został mi zaoferowany 2dniowy kurs studyjnej fotografii który obejmował ok 20godzin za bagatela 900zł!! Niestety nie skorzystałem wolałem kupić książkę, poczytać na trochę w internecie a na koniec wynająć studio na 8godzin za 160zł. W ofercie Akademii Nikona znalazłem ciekawe warsztaty fotoreportażu Pana Tomaszewskiego w Kazimierzu Dolnym, lecz ta cena... powala. Pytając się jednej osoby z dnia otwartego nikona, czemu aż taka wysoka jest cena usłyszałem odpowiedzBo to Pan Tomaszewski będzie prowadził w hotelu czterogwiazdkowym PozdrawiamSlider
remek Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 No tak ale akurat styl Tomaszewskiego jest super i pewnie wiele by można się od niego nauczyć - jak nie na samym kursie to w międzyczasie
@slider@ Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Fakt Tomaszewskiego styl jest super ale cena trochę dyskwalifikuje mnie z takiego kursu. Od jakiegoś czasu czaje się na wykłady Tomaszewskiego PozdrawiamSlider
pitt Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Wyprawa do Japonii kosztowała około 18tys zł za dwa tygodnie myślę że za taką sumę można zorganizować wyprawę na minimum miesiąc!nie wiem jakie masz wyobrazenie o standardzie i cenach w japonii, ale jezeli uwazasz, ze potrafilbys za okolo 6000 $ poleciec tam i wrocic, przemieszczac sie, zywic i nocowac przez co najmniej miesiac to gratuluje talentu ... nie chce tutaj wszczynac off topowej dyskusji ... bo mnie to ani zebi ani grzeje ...
Włóczykij Opublikowano 6 Stycznia 2010 Opublikowano 6 Stycznia 2010 Wyprawa do Japonii kosztowała około 18tys zł za dwa tygodnie myślę że za taką sumę można zorganizować wyprawę na minimum miesiąc!nie wiem jakie masz wyobrazenie o standardzie i cenach w japonii, ale jezeli uwazasz, ze potrafilbys za okolo 6000 $ poleciec tam i wrocic, przemieszczac sie, zywic i nocowac przez co najmniej miesiac to gratuluje talentu ... nie chce tutaj wszczynac off topowej dyskusji ... bo mnie to ani zebi ani grzeje ... Mój dobry znajomy zrobił sobie w zeszłym roku wycieczkę do Japonii na 5 tygodni, w tym bilet na shinkanseny na całą wyprawę, przywiózł trochę pamiątek i zamknął się w 11000 zł. Tak więc da się
pitt Opublikowano 6 Stycznia 2010 Opublikowano 6 Stycznia 2010 sam japan rail pass kosztuje ca. 80000 JPY czyli ca. 2500 PLN (1 klasa) ... 58000 czyli ca. 1800 PLN (2 klasa) ... to ceny za abo na 21 dnia gdzie reszta? pytam nie bez kozery, bo wiem co widzialem i ile i za co placilem
lesiewicz Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 A może coś takiego przyda się dla wędkarza http://www.samsung.com/pl/consumer/camera-camcoder/digital-c ameras/st-series/EC-ST500ZBPRE3/index.idx?pagetype=prd_detai l
lesiewicz Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Gps,bluetooth i Wi-Fi już wymyślili w aparacie http://www.samsung.com/pl/consumer/camera-camcoder/digital-c ameras/st-series/EC-ST1000BPSE3/index.idx?pagetype=prd_detai l
FISH Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Jest do pobrania najnowszy numer Pokochaj fotografięhttp://pokochajfotografie.pl/?p=720Nie widziałem jeszcze tylu dobrych zdjęć w jednym miejscu
remek Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Polecam: http://optyczne.pl/2558-nowo%C5%9B%C4%87-Reuters_-_najlepsze _zdj%C4%99cia_grudnia__roku_2009_i_dekady.html
@slider@ Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Warto odwiedzić http://www.990px.pl/ Jest wiele fajnych zdjęć Pozdrawiam
popper Opublikowano 13 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 13 Stycznia 2010 http://www.zoom.idg.pl/news/354699.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się