Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Wiem, że kiedyś było na ten temat, ale nie umiem na jerkbaicie włączyć szukajki :D

Chcę kupić jakiś multitool.... najbardziej wpadł mi w oko LEATHERMAN Skeleton CX...co prawda może nie jest zbyt rozbudowany, ale jakoś mi się podoba....ma ktoś, używa? Leży mi yeż w nim zapinka do paska (bez etuiowa :D ). Ten sprzęt ma być dla mnie użyteczny przede wszystkim w terenie...Co radzicie? Jakie są wasze opinie na temat tooli?

Opublikowano

Tutaj było o multitoolach

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&&prevlo aded=1&th=4293&start=0

Jeśli chodzi o LEATHERMANA to co bys nie wybrał napewno będzie dobre i wytrzymałe.

Modeli jest tyle że nie doradzę ci jakiegoś konkretnego, ale ten który wpadł ci w oko jest niezły.

Ale czy kierowałeś się wyglądem czy funkcjonalnością w wędkarstwie?

Opublikowano
Skeleton CX podoba mi się z wyglądu i wagi...choć mam mało gadżetów....ale czy są one w dużej ilości potrzebne? Potrzebuję go na ryby, grzyby, lasu, do auta, itp... :D Z wypasów wpadł mi w oko model Leatherman Charge TTi...Skeleton ma fajne ostrze i znakomity system zapinania do paska czy szlufki...
Opublikowano

Zagościł na stałe w moim plecaku, co jakiś czas dowodząc swojej przydatności.

Moj Wave sluzy mi juz dobre kilka lat - bez jestem tylko w samolocie a tak to zawsze przy pasie i kilka razy na dzien w akcji... :huh:

Opublikowano
Remku, nie ma co sobie glowy zawracac - Leatherman ew. Victorinox... na tym swiecie jest malo rzeczy oferujacych tak dobra relacje ceny/wartosci uzytkowej... Jak bym mial wybierac ponownie, wzial bym wersje Ti... :D
Opublikowano
Skeletona cx przyniosła mi gwiazdka.Pierwsze wrażenie-super.Mały,lekki i bardzo poręczny.Fabrycznie ostrzone ostrze goli bez problemu włoski na rękach(otwierasz je kciukiem,jedną ręką).Kombinerki z solidnej stali i cienkimi końcówkami mogą z powodzeniem zastępować peany.Klips do paska rewelacja,trzyma bardzo pewnie i dodatkowo szekla do przypięcia do kamizelki.Dodatkowa śrubokręt-dwa krzyżaki i dwa płaskie,sprytnie schowane w rękojeści.Jeżeli nie potrzebujesz dodatkowych bajerków jak nożyczki i pilniczki to będziesz zadowolony.Jak z trwałością? Poużywam i dam znać.Producent daję 25lat gwarancji...Pozdrawiam.
Opublikowano

udało mi się w zeszłym roku zdobyć za niewielkie pieniądze victora w skórzanym etui do mocowania na pasie. solidny, przydatny nie tylko na rybach. polecam

 

 

 

 

 

post-312-1348914572,9071_thumb.jpg

post-312-1348914572,9355_thumb.jpg

Opublikowano
Kupiłem szkieletora CX jednak....do tego kupie jeszcze scyzor Vicka Ranger...ponadto stwierdziłem, że jeszcze survivalowiec by sie zdał, więc musze dokładnie przeczytac wątek Remka o kosach survivalowych :D dzięki kolegom za wypowiedzi
Opublikowano

Kupiłem szkieletora CX jednak....do tego kupie jeszcze scyzor Vicka Ranger...ponadto stwierdziłem, że jeszcze survivalowiec by sie zdał, więc musze dokładnie przeczytac wątek Remka o kosach survivalowych :D dzięki kolegom za wypowiedzi

 

 

a ja przez ten watek nabylem walther'a blank multi tac :mellow:

 

 

ehhh ten jerkbait jerkbait ;)

Opublikowano

buhahahaha :mellow: albo piersióweczka z wiśnióweczką SOPLICA :mellow: za pazuchą podczas trudnych pstrągowych marszów :mellow:

 

 

no tak ale do piersioweczki korkociąg już nie jest potrzebny

 

tylko patrzec jak pojawi sie w dziale OGOLNYm watek jaka piersiowke wybrac

Opublikowano

tylko patrzeć jak pojawi sie w dziale OGÓLNYM wątek jaką piersiówkę wybrać

 

Mifciu, ja wiem jaką! PEŁNĄ <_<

 

Wędkarz przygotowany być musi :D na wszelkie ewentualności więc ... może taki wątek się pojawić. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...