nyny Opublikowano 27 Grudnia 2009 Opublikowano 27 Grudnia 2009 A polazilem troche w swieta zobaczyc co sie u mnie nad woda dzieje:) 1.http://img503.imageshack.us/img503/1143/1resizer800q100m.th.jpg 2.http://img503.imageshack.us/img503/7741/2resizer800q100m.th.jpg 3.http://img503.imageshack.us/img503/2358/3resizer800q100m.th.jpg 4.http://img503.imageshack.us/img503/8805/4resizer800q100m.th.jpg 5.http://img503.imageshack.us/img503/6462/5resizer800q100m.th.jpg 6.http://img503.imageshack.us/img503/2459/6resizer800q100m.th.jpg 7.http://img503.imageshack.us/img503/2668/7resizer800q100m.th.jpg 8.http://img15.imageshack.us/img15/1276/8resizer800q100m.th.jpg pozdro
nyny Opublikowano 16 Sierpnia 2010 Autor Opublikowano 16 Sierpnia 2010 Ciag dalszy klimatow;) Poranny wypad na ryby sklonil mnie do prob z landszaftami;) No i powstal maly tryptyk traktujacy o świcie.W akcji E3+ZD14-54 http://a.imageshack.us/img121/4867/sk1331838002.jpg Uploaded with ImageShack.us http://a.imageshack.us/img840/8300/sk1331868001.jpg Uploaded with ImageShack.us http://a.imageshack.us/img148/7918/sk1331908001.jpg Uploaded with ImageShack.us pozdro
Marcin Rafalski Opublikowano 17 Sierpnia 2010 Opublikowano 17 Sierpnia 2010 Ostatnie zdjęcie w pierwszym poście silnie śmierdzi mi dolną BukówkąU.
nyny Opublikowano 17 Sierpnia 2010 Autor Opublikowano 17 Sierpnia 2010 Ostatnie zdjęcie w pierwszym poście silnie śmierdzi mi dolną BukówkąU. Chyba wech zawodzi;) Sa to wszystko zdejcia z trojkata pomiedzy: Nakło nad Notecią-Ślesin-Występ. pozdro
artmaniac Opublikowano 17 Sierpnia 2010 Opublikowano 17 Sierpnia 2010 super. Znam trochę te rejony, ale te zdjęcia nadają im nowy klimat.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się