popper Opublikowano 29 Grudnia 2009 Opublikowano 29 Grudnia 2009 29.12.2009, odcinek poniżej Bolesławca. Widok z mostu autostradowego http://images46.fotosik.pl/241/265f2a8fb31ac73em.jpg
popper Opublikowano 29 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 29 Grudnia 2009 Nie. Zacznę od Kwisy. Bliżej i hmmmmm. Mam pewne porachunki. O ile ten senior przetrwał, to chciałbym w końcu skusić go, do brania. W zeszłym roku zaliczyłem z nim ze 4 asysty. Później już go nie widziałem. Mam jednak cichą nadzieję, że jest
Kamil Z. Opublikowano 29 Grudnia 2009 Opublikowano 29 Grudnia 2009 No i gitara Oby do 1.... Karta opłacona dziś, więc trzeba będzie pomęczyć sprawę ...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się