kowson77 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 NIEZALEŻNA WĘDKARSKA TELEWIZJA INTERNETOWADzięki zaangażowaniu i wsparciu środowiska wędkarskiego na początku roku 2010 oficjalnie zacznie działać niezależna wędkarska telewizja internetowa. Oprócz tematów związanych z samym wędkowaniem, celem projektu jest przedstawienie stanu naszych wód, poruszenie problemów i realnych zagrożeń. http://www.youtube.com/watch?v=AFh2w7L2qI4 Realizowanie materiałów promujących wędkarstwo samo w sobie jest wspaniałym wyzwaniem i zajęciem dającym sporo radości i satysfakcji. Miło jest potem obejrzeć piękne plenery, hole wspaniałych ryb, posłuchać porad eksperta. Utrzymując jednak taką formułę naszych programów i filmów nie wnieślibyśmy w nasze wspólne hobby nic nowego. Przyszedł czas odstawić wędki (nie na zawsze oczywiście) naładować kamery i ruszyć nad wodę wśród wędkarzy. Bo kto inny podsunąłby nam nowe tematy i poruszył najważniejsze problemy jak nie sami zainteresowani.Po przeprowadzeniu krótkiej sondy, tematem nr 1 okazało się…No właśnie znowu ten nieszczęsny temat. PZW wywołuje ostatnio wiele kontrowersji a opinie o samej organizacji wśród jej członków nie są raczej zbyt pochlebne. Czas się jednak zastanowić czy za obecną sytuację nie odpowiadamy my, wędkarze biernie stojący z boku… Zapraszam na filmWEDKARSTWO TV pilot cyklu Wędkarze o PZW http://www.youtube.com/watch?v=fGLJfb_74ws http://www.youtube.com/watch?v=2ZEEO-V0Rds
savior Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Prowokacyjnie sie zaczyna Pozdrawiam i życzę powodzenia.
lesiewicz Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Jestem bardzo ciekawy jak to się wszystko rozwinie.Taka niezależna telewizja wędkarska to bardzo dobry pomysł, oby tylko nie przeszła na ciemną stronę mocy Chciałbym zobaczyć w takiej telewizji wywiady z wyższymi działaczami PZW i usłyszeć od nich odpowiedzi na trudne pytania.
kryst Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Admin, W takim razie proszę o usunięcie mojego wątku: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11973&am p;start=0& Dziękuję,
Panek Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Pan Piotr Kozłowski spoko facet, mam nadzieje że będzie w kilku odcinkach tak swoją drogą, z filmu wywnioskowałem że ma on swój sklep wędkarski, gdzie ten sklepik się znajduje?
Włóczykij Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Sklep znajduje się w Warszawie przy skrzyżowaniu ul.Modlińskiej z Kowalczyka.Jest też internetowa wersja:http://www.sklep-rapa.pl/
Kuba Standera Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Super inicjatywa Panowie!Powodzenia życzę!!
Mariano Mariano Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Czesc Sebek.Witam na forum,życze wytrwałosci bo trudnych tematów nikt za bardzo niechce poruszac.
Grzecho Opublikowano 30 Grudnia 2009 Opublikowano 30 Grudnia 2009 Bardzo ciekawa inicjatywa. Trzeba pokazywać polskie wędkarstwo takim jakie jest, czyli bez żadnego lukru. Próbować ludzi edukować. Może wyniknie z tego coś dobrego. Szczerze kibicuję. pzdrGrzecho
Czez Opublikowano 31 Grudnia 2009 Opublikowano 31 Grudnia 2009 NIEZALEŻNA WĘDKARSKA TELEWIZJA INTERNETOWA Można wiedzieć od KOGO/CZEGO jesteście niezależni? Przychodzi mi na myśl, że od internetu jednak jesteście zależni. Czekam na informację o tej niezależności.Dodam tylko, że jako człek dorastający i wychowany w komunie pieczołowicie podchodzę do pojęcia niezależność. W moich czasach studenckich np. NZS oznaczał niezależność od Zsypu, a tym samym systemu komunistycznego. Fakt, że mogę sobie sfilmować swój obwisły brzuch lub goły tyłek nie oznacza NIEZALEŻNOŚCI.
Kuba Opublikowano 31 Grudnia 2009 Opublikowano 31 Grudnia 2009 Ogladalem to juz i poczatkowo traktowalem jako zabawe. Teraz widze ze macie jakis cel. Droga jeszcze bardzo daleka. Bede sie przygladal. A koledze z PM, ktory popelnil poprzedajacy post - daruj sobie pytania z teza i raczej zastanów sie, jak nazwac strone wedkarska, na której wiekszosc artykulów to przepisy na dania z ryb. Moze Pascal poleca?
zamki Opublikowano 31 Grudnia 2009 Opublikowano 31 Grudnia 2009 A koledze z PM, ktory popelnil poprzedajacy post - daruj sobie pytania z teza i raczej zastanów sie, jak nazwac strone wedkarska, na której wiekszosc artykulów to przepisy na dania z ryb. Moze Pascal poleca? Poco to było.? A w temacie mam pytanie czy programy będą tylko o złym PZW czy zajrzycie na podwórka innych użytkowników wód w naszym kraju.? Najbardziej interesują mnie dzierżawcy z woj. warmińsko mazurskiego gdzie w rękach prywatnych użytkowników jest coś koło 95 % wody reszta to PZw.
Panek Opublikowano 6 Stycznia 2010 Opublikowano 6 Stycznia 2010 ma ktoś jakieś przecieki o tym kiedy wędkarstwoTV ruszy??
w.d.wobler Opublikowano 7 Stycznia 2010 Opublikowano 7 Stycznia 2010 (edytowane) ... Edytowane 21 Stycznia 2014 przez w.d.wobler
Panek Opublikowano 7 Stycznia 2010 Opublikowano 7 Stycznia 2010 no właśnie, codziennie zaglądam i to samo chociaż by datę podali...
w.d.wobler Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 (edytowane) ... Edytowane 21 Stycznia 2014 przez w.d.wobler
Panek Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 co Ty gadasz? ja wchodziłem kilkukrotnie żeby sprawdzić czy już ruszyła ich stronka i nic się u mnie nie działo właśnie wszedłem, strona nadal w budowie, trojanów ani innych wirusów ani widu ani słychu chyba Ci się stronki pomyliły
dulgimic Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 Fakt program antywirusowy ostrzega przed trojanem
Panek Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 przed trojanem czy jest informacja że strona może zawierać coś tam coś tam... i, czy na pewno chcesz kontynuować ?bo to spora różnica, mimo wszystko mi się nic nie pokazuje
JASIEK522 Opublikowano 5 Lutego 2010 Opublikowano 5 Lutego 2010 http://www.wedkarstwotv.pl/ potwierdzam TROJANY
zamki Opublikowano 19 Kwietnia 2010 Opublikowano 19 Kwietnia 2010 http://www.wedkarstwotv.pl/ potwierdzam TROJANY A mi monituje o login i hasło. Nie rejstrowalem się więc nie mam loginu i hasła a skoro nie mogę otworzyć strony to jak sie zarejstrować. ?
jarecki74 Opublikowano 12 Czerwca 2010 Opublikowano 12 Czerwca 2010 stronka http://www.wedkarstwotv.pl już działa
norbert_stolarczyk Opublikowano 26 Sierpnia 2010 Opublikowano 26 Sierpnia 2010 I jakie trojany Panoowie!
kowson77 Opublikowano 30 Sierpnia 2010 Autor Opublikowano 30 Sierpnia 2010 To fakt, po trojanach nie ma oni śladu.O nowościach filmowych na portalu WTV, będę informował na bieżąco. http://www.wedkarstwotv.pl/
kowson77 Opublikowano 23 Października 2010 Autor Opublikowano 23 Października 2010 Okiem wędkarza - 60 lecie OM PZWZ okazji 60-tej rocznicy Okręgu Mazowieckiego PZW postanowiliśmy zbadać jak działalność związku oceniają najbardziej zainteresowani czyli wędkarze. Ruszyliśmy nad wodę poszukać członków okręgu, wędkujących na wiślanych główkach i innych okolicznych łowiskach. Oto co usłyszeliśmy http://www.wedkarstwotv.pl/wedkarstwotv-przeglad/felietony/2 42-qokiem-wdkarza-60-lecie-om-pzwq-
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się