Skocz do zawartości

KALENDARZ 2011 - Zdjęcie miesiąca STYCZEŃ oraz LUTY na jerkbait.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chyba pogoda nie sprzyja. Czekam na pierwsze Wasze prace. Nowy projekt kalendarza już czeka na styczniowe zdjęcie.

 

Pozdrawiam

Remek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drodzy forumowicze. Obawiam się, że pogoda nie sprzyja, mrozy, pozamarzane rzeki - ogólnie trudne warunki wędkarskie. Postanowiłem zrewidować regulamin i tym samym ... przedłużam czas trwania konkursu do końca lutego. W wyniku głosowania wybierzemy dwie pierwsze pozycje, które zostaną zamieszczone w kalendarzu na 2011r. Zapraszam do udziału w konkursie! Liczę na Was ... bo kalendarz 2011 będzie jeszcze lepszy niż w tym roku.

 

Pozdrawiam

Remek

 

Opublikowano

Z zdiec zrobionych w styczniu wybralem te dwa z aparatu Tadka . Sa to tradycyjne zdiecia wedkarskie z proba przylozenia sie aby bylo najpiekniejsze

To zdiecie zrobil Tadek steelheadowi Artka

post-30-1348914607,8391_thumb.jpg

post-30-1348914607,9287_thumb.jpg

Opublikowano

cześć

 

styczeń niestety nas nie rozpieszczał :mellow:

widać to wyraźnie w ilości fotek zgłaszanych do konkursu, dla rozruszania wątku dorzucam dwie z lubelskich wypraw pstrągowych

 

autor - ja

 

 

pzdr

Grzecho

post-1791-1348914609,0782_thumb.jpg

post-1791-1348914609,1379_thumb.jpg

Opublikowano

Chcialbym jeszcze dodac te dwa zdiecia z dzis czyli soboty , w duzej rozdzielczosci widac wiele drobnych szczegolow po pomniejszenie zdiecia traca...

..na pierwszym akcja holu..

post-30-1348914610,7173_thumb.jpg

post-30-1348914610,8114_thumb.jpg

Opublikowano

Jurku, pierwsze bardzo fajne! No to konkurs się rozkręca :D Cieszę się ... ale czekamy jeszcze miesiąć. Wybieramy dwa najlepsze zdjęcia. :D

 

Pozdrawiam

Remek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mamy połowę lutego. Choć nadal pogoda nie rozpieszcza czekam z wielką niecierpliwością na wysyp zdjęć :D Chciałbym już pierwsze dwie kartki nowego kalendarza zrobić :D

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Przy tak malej konkurencji to i ja moze bede mial jakas szanse.

 

http://lh4.ggpht.com/_vSmlLpXAt0I/S3l9per9mTI/AAAAAAAABRo/U72FyB8Ryio/s800/IMG_9397.jpg

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...