remek Opublikowano 18 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 18 Stycznia 2010 Chyba pogoda nie sprzyja. Czekam na pierwsze Wasze prace. Nowy projekt kalendarza już czeka na styczniowe zdjęcie. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 28 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 28 Stycznia 2010 Drodzy forumowicze. Obawiam się, że pogoda nie sprzyja, mrozy, pozamarzane rzeki - ogólnie trudne warunki wędkarskie. Postanowiłem zrewidować regulamin i tym samym ... przedłużam czas trwania konkursu do końca lutego. W wyniku głosowania wybierzemy dwie pierwsze pozycje, które zostaną zamieszczone w kalendarzu na 2011r. Zapraszam do udziału w konkursie! Liczę na Was ... bo kalendarz 2011 będzie jeszcze lepszy niż w tym roku. PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Z zdiec zrobionych w styczniu wybralem te dwa z aparatu Tadka . Sa to tradycyjne zdiecia wedkarskie z proba przylozenia sie aby bylo najpiekniejsze To zdiecie zrobil Tadek steelheadowi Artka
Zanderix Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 http://zanderix.epwik.com.pl/tmp/lod2010_jpl.jpg
remek Opublikowano 29 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 29 Stycznia 2010 O .. super! Wielkie dzięki. Posiadam jeszcze jedno zdjęcie @arhuku. Wstawię je w weekend. PozdrawiamRemek
rognis_oko Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 No właśnie. Mróz nie sprzyja połowom...Mam kilka fajnych fotek ze stycznia, ale wymiary pstrągów nie są warte kalendarza @Arek, lux fota
Grzecho Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 cześć styczeń niestety nas nie rozpieszczał widać to wyraźnie w ilości fotek zgłaszanych do konkursu, dla rozruszania wątku dorzucam dwie z lubelskich wypraw pstrągowych autor - ja pzdrGrzecho
remek Opublikowano 29 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 29 Stycznia 2010 Super! Dziękuję za zdjęcia. Czekam na kolejne. PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 31 Stycznia 2010 Opublikowano 31 Stycznia 2010 Chcialbym jeszcze dodac te dwa zdiecia z dzis czyli soboty , w duzej rozdzielczosci widac wiele drobnych szczegolow po pomniejszenie zdiecia traca... ..na pierwszym akcja holu..
remek Opublikowano 31 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 31 Stycznia 2010 Jurku, pierwsze bardzo fajne! No to konkurs się rozkręca Cieszę się ... ale czekamy jeszcze miesiąć. Wybieramy dwa najlepsze zdjęcia. PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Chcialbym to zdiecie wystawic do konkursu . Nie wiem czy regulaminowo dobrze wstawione , ale mozna je powiekszyc i zobaczyc jak ono rzeczywiscie wyglada . Autorem zdiecia jest Tadeusz Cwik http://img28.imageshack.us/img28/8250/img2170hz.th.jpg
jerry hzs Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Remku ...gdyby to zdiecie wstawione bylo nietak jak opisuje regulamin to daj znac i to poprawimy
remek Opublikowano 14 Lutego 2010 Autor Opublikowano 14 Lutego 2010 Mamy połowę lutego. Choć nadal pogoda nie rozpieszcza czekam z wielką niecierpliwością na wysyp zdjęć Chciałbym już pierwsze dwie kartki nowego kalendarza zrobić PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 14 Lutego 2010 Opublikowano 14 Lutego 2010 Remku czy moje jest wstawione regulaminowo ?
remek Opublikowano 14 Lutego 2010 Autor Opublikowano 14 Lutego 2010 Tak Jurku. Wszystko jest OK. Mam jeszcze jedno na skrzynce pocztowej naszego forumowicza @arhuku.
Piwoluka Opublikowano 15 Lutego 2010 Opublikowano 15 Lutego 2010 Przy tak malej konkurencji to i ja moze bede mial jakas szanse. http://lh4.ggpht.com/_vSmlLpXAt0I/S3l9per9mTI/AAAAAAAABRo/U72FyB8Ryio/s800/IMG_9397.jpg
Sławek Opublikowano 25 Lutego 2010 Opublikowano 25 Lutego 2010 To z powodu małej ilości zdjęć, wrzucę i swoje. Lepiej gdy choć ilościowa konkurencja jest większa
SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt; Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 To może coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b70a05816437e779.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45a7c74be689a2a7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f273a367bc4ea12.html
jerry hzs Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 No to jeszcze rzut na tasme ...i te dwa
Mateusz Baran Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 coś mało tych zdjęć, ostra zima.... Dwie moje fotki z początku sezonu:
Grzecho Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 Cześć To ja też jeszcze jedno zdjęcie dołożę rzutem na taśmę autor - bassy pzdrGrzecho
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się