pitt Opublikowano 31 Grudnia 2009 Opublikowano 31 Grudnia 2009 polecam, jako ciekawostke, konkurs na zdjecie roku na total fishinghttp://www.totalfishing.nl/visfoto,43.html
Guzu Opublikowano 31 Grudnia 2009 Opublikowano 31 Grudnia 2009 Ciekawostka 1 klasa! Eh za oknem sniezy a tu takie fotki : http://www.totalfishing.nl/IMG/Image/fotowedstrijd_08-09/barbeel_roy-vanstreels20-08-08.jpg Guzu
pitt Opublikowano 31 Grudnia 2009 Autor Opublikowano 31 Grudnia 2009 to sie nazywa dobry poczatek http://www.totalfishing.nl/IMG/Image/fotowedstrijd_08-09/jeugd_hildo05-02-08.jpg
remek Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 To jest super! http://www.totalfishing.nl/IMG/Image/wedstrijden1/snoek_fons24-06-08.jpg
dariusz Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Fotka jest bardzo udana, lubie takie holenderskie klimaty
FISH Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Te też są fajne http://www.totalfishing.nl/IMG/Image/wedstrijden1/snoek_hans-jouta03-09-07.jpg http://www.totalfishing.nl/IMG/Image/wedstrijden1/snoek_vince09-09-08.jpg
MefistoFishing Opublikowano 2 Stycznia 2010 Opublikowano 2 Stycznia 2010 W kategorii Kobiet Monini by wygrała widzę w cuglach
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się