rebowski12 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Witam!Pod choinkę dostałem swój pierwszy kij z pazurem (jaxon perseus 25g). Teraz poszukuję kołowrotka- niski profil, cena ok. 250 zł, przynęty w przedziale 7-20g- głownie woblery i gumy. to pierwszy taki zestaw więc nie chcę inwestowac w to zbyt wiele pieniędzy.Proszę o pomoc i podanie kilku modeliZ góry dziękuję
Pablos Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Czesc!!To może do kompletu Jaxon Casting XTL, kilka osób go używa i sobie chwalą, choc z tymi 7gr może nie byc super komfortowo, lepiej od 10-12 zacząc.Idealne byłoby np. Curado 101D lub Scorpion 1001 ale w podanej kwocie na pewno sie nie zmieścisz...Pozdrawiam!
rebowski12 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 1 Stycznia 2010 właśnie o nim myślałem,znalazłem równieżkonger Imperial Multi Cast 5200LHcormoran CORCAST Pro okuma Tycir Baitcasterdaiwa Megaforce 100 TSHL (na allegro była poniżej 300 zł !!!)dziekuję i pozdrawiam!!
rebowski12 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 1 Stycznia 2010 a ciężar przynęty na początku napewno większy będzie, ale docelowo chciałbym sprzęt, który z taką gramaturą da radę
Pablos Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 1. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&&th=112 37&goto=164287 2. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=9013&a mp; O okumie nic nie znalazłem, ale wygląda bardzo...prosto 4. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=68166& amp; Polecam jeszcze poszperac w wyszukiwarce!!Osobiscie chyba Megaforce bym wybrał, 2 miejsce Jaxon. Niech sie koledzy wypowiedzą Pozdrawiam!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się