jerry hzs Opublikowano 1 Stycznia 2010 Opublikowano 1 Stycznia 2010 Sezon 2009 zostal zamkniety . 10 stycznia na Richmond Lake w South Dakota zostana rozegrana pierwsze zawody eliminacyjne . Takich eliminacji odbedzie sie 5 i one wylonia teamy na final ktory znowu zostanie rozegrany w grudniu na Boom Lake w Rhinelader . Jacek i Zibi juz po niedzieli wyrusza w dluga podroz do Dakoty aby rozpoczac trening i rozpoznac miescowki . Tu w tym watku bede Was informowal o wszystkim co zwiazane z eliminacjami , powstawiamy tez troche zdiec . Jutro w sobote rano 6.10 w audycji Zewu Natury Tadek bedzie goscil Jacka i beda opowiadac o Mistrzostwach ktore sie odbyly . Po audycji i jajecznicy na boczku Jacek z Tadkiem jada do Cabelasa i tam Jacek bedzie na stoisku udzielal instrukcji o sondach podlodowych i sprzecie Frabilla ...tu zapraszamy wszystkich z okolicy Chicago . Zaczyna sie to o godzinie 10 rano . Zbynia nie bedzie bo jest mocno przeziebiony i tu zycze mu zdrowka bo wyjazd w Kraine Mrozu juz za kilka dni
remek Opublikowano 2 Stycznia 2010 Opublikowano 2 Stycznia 2010 Czy ktoś nagrał? Chętnie bym posłuchał. Zbyniu - zdrówka!
jerry hzs Opublikowano 3 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 3 Stycznia 2010 Dzis w sobote Jacek z Zibim w jako przedstawiciele Frabilla reklamowali i sprzedawali jego wyroby w Cabelasie . Zibi dojechal mimo silnego przeziebienia co swiadczy o jego klasie . Juz o 14.00 sprzedali ostatni namiot w wielu jakie wystawiali . Ceny namiotow od 250 do 700 $ . Kazdy mogl podejsc i zapytac o szczegoly sprzetu Frabilla i tajniki wedkarstwa podlodowego . Ja z Tadkiem kracilismy sie wokol , robilismy zdiecia i male zakupy . Odwiedzali nas tez nasi polonijni wedkarze i rozmawialismy o naszym wedkowaniu . Odwiedzil nas tez Witold Kowalczyk wlaciciel firmy Relax . Firma Relax jest jednym z glownych sponsorow Jacka i Zibiego w ich walce na lodzie w NAIFC . Z panem Witoldem dlugo rozmawialismy o wedkarstwie w Polsce , Rosji i USA . O zblizajacych sie Mistrzostwach Swiata na lodzie i przyjezdzie reprezentacjiPolski , o nowych modelach i kolorach miekkich przynet . Jacek z Zibim juz we wtorek wyruszaja do Dakoty na trening do pierwszych eliminacji ...u nas jest bardzo zimno ...a jak bedzie tam ? nawet nie chce myslec .
jerry hzs Opublikowano 3 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 3 Stycznia 2010 To nowy model na lod kurtki Frabilla , kosztuje 300$ do tego spodnie drugie 300$ . Nie powinni zmarznac kiciunie .
jerry hzs Opublikowano 3 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 3 Stycznia 2010 Pan Witold Kowalczyk sprawdza ugiecie wedeczki podlodowej .
remek Opublikowano 3 Stycznia 2010 Opublikowano 3 Stycznia 2010 Jerkbaita reklamuja za darmo . Jakie za darmo!!!!! :lol: Nasz team - jerkbait.pl Jurku dzięki za zdjęcia. Miało być logo jerkbait.pl na tych koszulkach ale niestety byłem chory i nie miałem jak przesłać. Powstał napis jak widzę - super! PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 7 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 7 Stycznia 2010 Rozmawialem dzis czyli w srode z Jackiem i Zibim . Sa w South Dakota nad Richmond Lake . Dzis odbyli pierwszy trening . Wytrzymali tylko 2 godziny ...jest z wiatrem -30 F ...jutro bedzie -35 F . Niestety nie mam przy sobie przelicznika na Celsjusze . Zlowili kilka bluegili i crappi a wiec trening byl juz malym krokiem do rozpoznania lowiska . Cale szczescie w niedziele w dniu zawodow ma troche popuscic mroz i powinno byc lzej . Jutro znowu trening . Warunki sa ciezkie tym bardziej ze przeziebiony Zibi jedzie na antybiotykach . To sa Ice Man ...oni sa -krejzi- ...nie mozna po prostu poczekac na sezon pstragowy
remek Opublikowano 7 Stycznia 2010 Opublikowano 7 Stycznia 2010 Jurku, -35F to ..... ..... ..... ..... ..... - 37C No to dziękuję bardzo za takie łowienie. Dziura zamarza w 1 minutę PozdrawiamRemek
jackybrown Opublikowano 7 Stycznia 2010 Opublikowano 7 Stycznia 2010 .....38 sekund dokladnie ....wlasnie dlatego mamy namiociki
jerry hzs Opublikowano 7 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 7 Stycznia 2010 W North Dakota a wiec stan powyzej odnotowano temperature -52 F .....ja wam radze spakowac sie i wracac do domu
Sławek Opublikowano 7 Stycznia 2010 Opublikowano 7 Stycznia 2010 .....38 sekund dokladnie ....wlasnie dlatego mamy namiociki Powinniście mieć jeszcze wielkie palniki do ogrzewania wnętrza namiociku
jerry hzs Opublikowano 7 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 7 Stycznia 2010 Przy silnym wietrze namoty trzeba przybijac do lodu bo je zdmuchuje , dzialaja jak zagle . Oczywiscie palniki grzalki trzeba miec to juz nie sa zarty przy takich warunkach . Bardzo ciekawie zapowiada sie konfrontacja w tych ekstremalnych warunkach ....
TERMOS Opublikowano 7 Stycznia 2010 Opublikowano 7 Stycznia 2010 O w morde ale zazdroszcze chlpakom jazdy ,przy takiej temperatorze czlowiek czuje ze zyje .Zazdroszcze ekstremy .I trzeba sie pewnie podwujnie opatolic i co chwile lykac cherbatkie ze sliwka .Trzymam kciuki za ekipe .pozdrawiam
remek Opublikowano 8 Stycznia 2010 Opublikowano 8 Stycznia 2010 W takich namiotach można sobie saunę zrobić. Mają grzejniki, mają niesamowitej jakości kombinezony (z tego co pamiętam Arctic Armour - tu jest fajny filmik http://www.walleyedan.com/arcticarmor.html), ale później wyjść z ciepełka i przejechać te kilkaset metrów na ATV do kolejnej dziur
jerry hzs Opublikowano 8 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 8 Stycznia 2010 W tym roku sa ubrani w kombinezony Frabilla
remek Opublikowano 8 Stycznia 2010 Opublikowano 8 Stycznia 2010 W tym roku sa ubrani w kombinezony Frabilla Oj Jureczku ... chyba nie Namioty i owszem ale kombinezony to lekkie Arctic'a.
jerry hzs Opublikowano 9 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 9 Stycznia 2010 Od wtorku do dzis nie mam zadnych wiesci od nich . Jutro zawody ktore tym razem beda jednodniowe . Moze dzis sie odezwa . Wiem tylko od Tadka ze czesc ekip nie dotarla z powodu mrozu i sniezyc . Jutro ma byc juz cieplej to znaczy na minusie ale w normie .
jerry hzs Opublikowano 10 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 10 Stycznia 2010 Jest po 16.00 ..na razie sierscie sie nie odzywaja . Na pewno juz po zawodach ...moze licza rybki
jerry hzs Opublikowano 10 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 10 Stycznia 2010 I juz mam ...Zdobyli 3 miejsce z kompletem ryb . Decydowala waga o kolejnosci . Warunki nadal ekstremalne . Jacek ma odmrozone dwa palce , Zibi skore na rekach . Quad im wysiadl i buszowali po lodzie na piechote . Dzis sie przespia a rano dlugi powrot do domu przez Kraine Sniegu...szczesliwej drogi Ice Man-i 1 miejsce 8,46 lb team z North Dakoty2 miejsce 7,70 lb team z South Dakoty3 miejsce 7,54 lb Jacek i Zibi tylko 8 teamow zlowilo komplet ryb . Na komplet liczono 8 crapie i 8 bluegili . Z teamow ktore biora udzial w programie Ice Man wyszli na pierwsze miejsce ...zaczelo sie wiec dobrze
Tomek_N Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Gratulacje To juz naprawde swiadczy o klasie ! A kurteczki z napisem jerkbait.pl po prostu miodzio
remek Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Już gratulowałem Jackowi i Zbyszkowi! Jadą do domu. Było extremalnie -45F. Trzecie miejsce to duży sukces bo ... wyprzedzili wszystkie teamy z ICE Man'a a ponadto wiele z tych teamów miało działające skutery - nasza ekipa NIE - musieli biegać po tafli lodu. Tak jak Jerry pisał - zaliczli komplet. Za 2 tygodnie następne zawody, tydzień i dwa tygodnie później następne. Czekam na kolejne zawody choć jestem na prawdę dobrej myśli. Jerry, miałeś rację - fishmaniacy używają kombinezonów Frabill'a PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 12 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 12 Stycznia 2010 Jest to komplet ...kurtka i ogrodniczki ...razem 600$. Oni je reklamuja i testuja jednoczesnie . Ciekawe jakie maja zdanie po tych zawodach w Dakocie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się