Skocz do zawartości

St. Croix Avid AVC66HF


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka.

 

Chce złożyc sobie kija i oczywiście jest sprawa wyboru blanku.

Z oferty ATC p. Łukasz mi napewno coś wybierze ale zastanawiałem sie jeszcze nad blankiem z tego modelu Avida czyli AVC66HF.

198cm 14-25 lb wyrzut 10- 43gramy.

 

Wiemy, że St. Croix ma zapas mocy i czy ten blank nadawałby się do Sliderka 10 tonącego, Fatso 10 tonącego, Jack pływający ? W każdym razie max. 60gram i głowie jerki.

Opublikowano

z tego co widze po opisie rozwazasz nowa serie blanków (IPC tech) która jest ciutke mocniejsza od swoich poprzedników. Używałem AC66HF przez dobry rok i wabiki o których myslisz miotał az miło... :D

obecnie moj kij ma (jak dobrze pamietam) Grzecho z Lublina - nasz uzytkonik. moze coś dopowie :D

Opublikowano

Mam tego Avida tylko starszy model. Opis blanku jest ten sam. Kij jest znacząco niedowartościowany w opisie. Według mnie opis wyrzutu powinien wyglądać następująco 20-55 gr. Można też rzucać cięższym sprzętem nawet 70 gr, ale przy tych wabikach potrzebne jest wyczucie, gdyż kij pod nimi już się ugina.

Na forum było już kilka wątków o tych balnkach i o różnicach starych i nowych avidów.

 

pzdr

Grzecho

Opublikowano

Czyli powinien sie nadawac :D

W sumie czemu nie, mój znajomy ma Premierka do 1oz i machał Sliderkami 10S.

Poszukałem na forum i jestem na tak dla tego blanku.

Rodmas pewnie pomoże więc wiem wszystko dziękuje.

Następny etap pomysł na rękojeśc :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...