-PYTOON- Opublikowano 3 Stycznia 2010 Opublikowano 3 Stycznia 2010 Czy ktoś z forumowiczów łowił w tej rzece? Czy żyją tam pstrągi? Czy można łowić tam na spinning? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Krisu23 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Cześć napisz mi najpierw skąd jesteś to porozmawiamy konkretniej i dam Ci namiar na dobrą rzeczkę. A Żylicę możesz sobie odpuścić przynajmniej w okolicach szczyrku ryby są w niej tylko po zarybieniach. Wiem bo sam zarybiam z ramienia PZW
Gribu Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 Krzysiek, Zylica jest w Szczyrku fajna, ale do odpoczynku po całodniowym chodzeniu po okolicznych górkach
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się